Szczepionkę przeciw HPV powiązano ze spadkiem płodności

Opublikowano: 27.07.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2717

Na całym świecie spadają w jak dotąd niespotykanym tempie wskaźniki płodności. W Stanach Zjednoczonych, nawet pomimo obecnego bumu gospodarczego, wskaźnik urodzeń osiągnął najniższy poziom od trzydziestu lat. W Finlandii wskaźnik urodzeń osiągnął najniższy poziom od 150 lat. Na całym świecie, jak pokazują badania, większość rozwiniętych krajów świata ma obecnie do czynienia ze spadkiem wskaźników dzietności.

Podczas gdy niektórzy uważają, że za spadek urodzeń odpowiedzialne są zmiany społeczne, to nowe dowody pokazują, że sytuacja jest bardziej złożona. Szacunki z CDC wskazują, że około 12 procent amerykańskich kobiet zmaga się z problemem niepłodności – a naukowcy próbują ustalić, dlaczego.

W toku badań naukowych powiązano szczepionkę przeciw HPV ze wzrostem niepłodności zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.

Jak donosi “Children Defence Health Defense”, niedawno opublikowane w “Journal of Toxicology and Environmental Health” badanie dotyczyło zdolności do zajścia w ciąże wśród kobiet, które otrzymały szczepionkę przeciwko wirusowi HPV.

Szczepionka przeciwko HPV ma podobnież na celu ochronę przed ludzkim wirusem brodawczaka (HPV) i rzekomo pomaga zapobiegać rakowi szyjki macicy.

Jak odkrył główny badacz Gayle DeLong, wskaźniki zachodzenia w ciążę znacznie różnią się w odniesieniu do osób zaszczepionych przeciwko HPV. Korzystając z danych zebranych w badaniu National Health and Nutrition Survey (NHANES) w latach 2007-2014, DeLong odkrył, że kobiety w wieku od 25 do 29 lat, które otrzymały szczepionkę przeciw HPV, miały prawie pięćdziesiąt procent mniejsze prawdopodobieństwo urodzenia dziecka.

W badaniu podano: “Około 60% kobiet, które nie otrzymały szczepionki przeciwko HPV, było co najmniej raz w ciąży, podczas gdy tylko 35% kobiet, które były poddane szczepieniu, urodziło dziecko. W przypadku kobiet zamężnych 75%, które nie otrzymały zastrzyku, urodziło dziecko, podczas gdy tylko 50%, które otrzymywało szczepionkę było kiedykolwiek w ciąży.”

Generalnie dane wskazują na to, że kobiety, które otrzymały szczepionkę przeciwko HPV, mają o 25 procent mniejsze szanse na urodzenie dziecka.

Autorstwo: Vicki Batts
Na podstawie: Tandfonline.com, ChildrensHealthDefense.org, WakingTimes.com, BBC.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. gajowy 04.03.2019 10:48

    Ale przecież szczepionkę na HPV (jak i kazdą inną) nie podaje się po to aby ludzie byli zdrowsi tylko by nie chorolowali na HPV (lub inną konkretną chorobę). Biznesu medycznego nie obchodzi bilans zdrowotny ich poczynań. Wogóle nie finansują takich badań.

  2. koszyk91 27.07.2019 07:45

    W Indiach po akcji “szczepienia” tym gooownem w skutek czego zmarło dużo dziewcząt ludzie wymierzyli sprawiedliwość i chyba ze 100 zbrodniaży powiesili.

  3. franek 28.07.2019 01:29

    Chanukowy Andrzej Duda chciał tę szczepionkę wprowadzić jako obowiązkową. Polin i tak ma zbyt wielu Polaków, choć przeba przyznać, że wciągu ostatnich 30 lat dokonano niesamowitego postępu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.