„Szczepionka” na COVID to nie szczepionka!

Opublikowano: 13.12.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 3099

Jerzy Milewski (ekspert rynku farmaceutycznego, Narodowa Rada Rozwoju) mówi o planach wprowadzenia na rynek szczepionki na koronawirusa. Ocenia, że należy w jej przypadku mówić raczej o „nowej technologii medycznej”. Wyraża opinię, że obecnie nawet nie do końca wiemy, przed czym chcemy się bronić, oraz że nie ma dowodów na to, że koronawirus SARS-Cov-2 jest bardzo śmiertelny. Ekspert rynku farmaceutycznego wskazuje, że w Polsce nie mamy wystarczającej wiedzy na temat stanu epidemii, a jednocześnie „szaleńczo” chcemy wprowadzać szczepionkę.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. akami 13.12.2020 20:38

  Szczepienie sie nieznaną w składzie szczepionką to gwałt na swoim organiźmie. Ja współczuje tym urzednikom, lekarzom, policjantom i armii maluczkich urzedników, oni bea zmuszani do szczepienia, gwałceni propagandą. Naprawdę trzeba miec rozum mrówki by nie rozumiec, że szczepionka, ta tzw szczepionka ma za zadanie tylko zwalvczac wirus sars covid19. Gdyby tak było nie byłoby całej tej nachalnej propagandt i wprowadzania apartau przymusu i propagandy opartej na emocjach. Nie byłoby również manipulowania statystykami. Poniewaz obecnie jako osobe chorą uważa się osobe całkowicie zdrową, u której czy słusznie czy nie wyszedł wynik pozytywny. to około 70% przypadków w tej ‘pandemii”. I jak tu ufać testom skoro raz wychodza na tak, a za chwile na nie i odwrotnie. Dzisiaj nie ma nawet juz grypy. W szpitalach trwa polowanie na pacjentów na covid jako, że wpisanie tego kodu w karte oznacza pieniądze, duże pieniadze. Lekarze widząc naiwna ofiare ignorancji czesto sami wpisują w karte magiczny kod. Przeciętny człowiek nie jest w stanie tego wyłapac. I tak oto lekarze tworzą tę rzekomą pandemię. Z chciwości. Mało jest dzisiaj uczciwych lekarzy. To jest ogromny problem. Finansowanie przez korporacje stworzyło armię wypisywaczy bananowych recept lub grabarzy, zainteresowanych procesem leczenia, nie wyleczenia.

 2. rici 14.12.2020 12:26

  Pamietam jak w czasie swinskiej grypy jedna partia szczepionek przeznaczona dla Szwajcarii , trafila do Czech. Czescy laboranci sprawdzili co jest w tej podejrzanej przesylce i okazalo sie jest w niej czysta woda. Co niektorzy politycy tlumaczyli firme farmaceutyczna ze ze wzgledu na bardzo duze zapotrzebowanie na ta szczepionke, a za male moce produkcyjne umieszczono w niej wode.
  Ja podejrzewam ze partia ta byla przeznaczona dla osob uprzywilejowanych. Obecnie moze byc tez cos podobnego. Politycy, resorty silowe, sluzba zdrowia zostana zaszczepieni taka wlasnie szczepionka, a dla innych zostanie ta z HIV.

 3. Quidam 14.12.2020 16:33

  “Szczepionka” – która nie jest szczepionką, nie trzeba długo szukać, by dowiedzieć się czym naprawdę jest, to co usilnie i od wielu miesięcy nazywają media propagandowe głównego nurtu, i omalże wszyscy politycy, celebryci i pseudo-autorytety – najczęściej opłacani przez kartele farmaceutyczne, które wcześniej wynalazły i opatentowały broń biologiczną pod nazwą “covid19”, a teraz za wszelką cenę, nawet ceną naszego zdrowia, wolności i życia, chcą nas obdarować… w imię “bezpieczeństwa” tzw “zdrowia publicznego”

  Ta powszechnie nazywana “szczepionką” nie jest niczym innym jak G M O – GENETYCZNIE MODYFIKOWANYM ORGANIZMEM, który chcą nam wszczepić do naszego łańcucha genetycznego, żebyśmy i my stali się GENETYCZNIE MODYFIKOWANYM ORGANIZMEM

 4. Quidam 14.12.2020 16:39

  Trafnie ludzie nie pozbawieni jeszcze wolności i swojej własnej osobowości pytają: gdzie się podziała grypa…?

  i na to pytanie już ktoś odpowiedział… “Grypa umarła na “COVID”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.