Szczepionka na COVID-19 ma usunąć gen wiary w Boga…

Opublikowano: 31.01.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3293

Benjamin Fulford to człowiek, który mówi, że wie bardzo wiele, ale nie wiadomo ile z tego „wiele” należy traktować poważnie. Jego ostatni wpis jest jednak dosyć ciekawy…

Fulford powołując się na swoich tajnych informatorów informuje, że wstrzykiwane obecnie ludziom szczepionki na COVID-19 wykorzystują technologię edycji genów CRISPR/Cas9, aby zmienić ludzkie DNA oraz strukturę mózgu.

Cel? Usunięcie genów związanych z wiarą religijną i dodanie genów w celu zwiększenia produkcji dopaminy.

Skutek? To uczyni ludzi biernymi i szczęśliwymi, bez względu na to, co ich rząd im zrobi.

Gen o nazwie VMAT2 jest związany z wiarą w mistykę i religię. Ponoć, jeśli usunie się ten gen, wyeliminowany zostanie z ludzkich zachowań fundamentalistyczny fanatyzm.

Efekt uboczny? Wszelkie inne doświadczenia religijne i wiara w Boga również zostaną wyeliminowane.

Dzięki tej szczepionce ludzie mają być szczęśliwi przez cały czas, ponieważ produkcja dopaminy w ich mózgach zostanie zwiększona. To powstrzyma ich przed przemocą i sprawi, że staną się bezbronni.

Plan Wielkiego Resetu zakłada, że będziemy szczęśliwi nie mając niczego na własność. Czy szczepionka ma w tym pomóc? Czy chcą nas zmienić w szczęśliwe, ale duchowo puste owieczki, które zostały genetycznie zaprogramowane, aby być posłuszne bez względu na wszystko?

Czy na tym ma polegać koniec religii? Wierzyć? Nie wierzyć?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło oryginalne: Meditation539.com
Źródło polskie: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 3,37 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o