Szczepionka na COVID-19 jak paszport?

Opublikowano: 29.11.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1075

Nie pozostawią nam wyboru?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
robi1906
Użytkownik

Mamy chyba kserokopiarki?, ciężko będzie zamalować i nadpisać swoje nazwisko?.
Czy myślicie, że takie niedojdy umysłowe jak ziobro i morawiecki dadzą radę na siłę nas “wyszczepić”?.
Nie, bo to państwo z tektury, dlatego potrzebują rewolucji żeby nam tu zrobić bolszewię albo okupację, i po to jest nagłaśniany ten błazeński “marsz wściekłych bab”,
bo walka z policją to walka z państwem, bo policja jest jak młotek.
Nie prościej zaatakować i przejąć rękę która tem młotek trzyma?, oczywiście że prościej, ale fundatorom wściekłych bab nie o to chodzi, Im chodzi o to by zrobić jak za rządu Kiereńskiego przed rewolucją, by każdy miał już dość takiego państwa, by chciał porządku.

A kiedy wysterowane babskie odpowiedniki Bolko Wałęsy przejmą władzę, to zapewniam was, że z tej wybranej i boskiej sekty znajdą dostateczną ilość chętnych, by powystrzelać w piwnicach opornych, a reszta będzie posłuszna.

A wiecie co jest najlepsze w tej całej historii?, że to wszystko już było, i to jest tylko powtórka, i jak widać działa ciągle przez stulecia (a może i tysiąclecia?)

Cosmo
Użytkownik

Historia kołem się toczy. Niestety mało kto potrafi dziś czytać książki ze zrozumieniem. Zrzuciliśmy to na telewizyjne “autorytety” . Rewolucja komunistyczna 2.0