Szczepienia dzieci to eksperyment?

Opublikowano: 17.07.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1616

Premier Mateusz Morawiecki skomentował słowa rzecznika praw dziecka Mikołaja Pawlaka, który nazwał szczepienia dzieci przeciwko COVID-19 „eksperymentem”.

„Czy jest prawnie dopuszczalne eksperymentowanie z udziałem dzieci, bo de facto jesteśmy w fazie eksperymentu?” – pytał Mikołaj Pawlak w trakcie czwartkowego posiedzenia parlamentarnego zespołu ds. sanitaryzmu.

Premier zwrócił uwagę, że „zdecydowanie” się nie zgadza z tymi słowami. „I rząd PiS się z tymi słowami nie zgadza” – powiedział Morawiecki na konferencji prasowej w Dobrym Mieście na Warmii i Mazurach, którego cytuje PAP. „Wśród wielu głosów padają także również bardzo radykalne, ale absolutnie nie jest to głos naszego rządu, nie jest to głos naszego obozu politycznego. Jest to prywatna opinia pana, który pełni dzisiaj ważną funkcję” – stwierdził.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Czy tego pan premier chce, czy nie, zaklinając rzeczywistość, ale szczepienia na COVID-19 (a właściwie terapia genetyczna) wciąż są w fazie testów, co oznacza, że szczepiący się biorą udział w eksperymencie medycznym. Wiele kłamstw ma za sobą pan premier, ale chyba pierwszy raz odciął się od prawdy. Ciekawe, co takiego mu obiecano, że tak gorliwie bierze w tym udział?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 22, średnia ocena: 4,73 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

nie wiadomo co bardziej obrzydliwe: rodzice, którzy poddają swoje dzieci eksperymentom czy człowiek, który je organizuje

beth
Użytkownik
beth

Wypowiedzi tego czy owego nie warto komentować.

Warto natomiast przekazywać dalej informacje podawane z;

http://www.noweateny.pl/International/details/384/NIKT-NAS-NIE-UCISZY–ODPOWIED-LEKARZY-I-NAUKOWCW-Z-CAEGO-WIATA-NA-WOJN-INFORMACYJN-BBC-PROMUJC-OSZUSTWO-COVID