Szczepieni przenoszą koronawirusa tak jak nieszczepieni

Opublikowano: 31.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2036

Główny doradca medyczny Białego Domu, Anthony Fauci, wstrząsnął niedawno amerykańską i światową opinią publiczną. W swoim niedawnym występie, poinformował Amerykanów, że zgodnie z nowymi wytycznymi CDC, w pełni zaszczepieni ludzie powinni nosić maski w pomieszczeniach. Ma to być niejako środek ostrożności przeciwko nowej odmianie koronawirusa, która zdaniem Fauciego „jest zupełnie innym wirusem” i zaszczepieni mają miano wirusa takie jak niezaszczepieni.

Fauci poinformował o tym jeszcze we wtorek. Tłumaczył on decyzję CDC w oparciu o nowe dane pozyskane w badaniach. W maju, kiedy ogłoszono, że w pełni zaszczepione osoby mogły porzucić maski, bardziej zakaźny wariant delta stanowił zaledwie około 1-2% infekcji w USA. Teraz statystyki wskazują iż jest to prawie 60% wszystkich zachorowań. Fauci, powiedział również, że zgodnie z nowymi wynikami badań, osoby zaszczepione są w stanie przenieść infekcje na inne osoby. Wygląda na to, że wkrótce wszyscy Amerykanie, niezależnie od statusu zaszczepienia, staną się zagrożeniem dla swojego otoczenia i będą musieli nosić maski. Do tej pory, nie było jasne, czy zaszczepiona osoba będzie miała wystarczająco dużo wirusa w swoim organizmie, aby przekazać go innym. Teraz jest to pewne.

Okazuje się, że delta działa zupełnie inaczej niż wcześniejsze szczepy wirusa. Fauci powiedział wprost, że miano wirusa u zaszczepionych, niemal nie różni się od wyników u ludzi niezaszczepionych. Oznacza to, że mimo iż zaszczepieni posiadają mniej cząsteczek wirusa, jest to wciąż wystarczająco do przeniesienia choroby na innych. Delta, powoli staje się szczepem dominującym i wypiera standardowego SARS-CoV2, a więc wygląda na to, że ludzie, którzy przyjęli szczepienia na poprzedniego wirusa, zostali wyrolowani. Ich status sanitarnych nadludzi, zakończy się równo z zapowiadaną od miesięcy jesienną falą pandemii, która najprawdopodobniej, znowu zamknie nas wszystkich w domach.

„Wirusy nie ulegają mutacji, chyba że pozwolisz im na replikację i rozprzestrzenianie się w społeczności, dasz im wystarczająco dużo czasu i okazji do mutacji, a otrzymasz nowy wariant” – powiedział Fauci. „Najłatwiejszym, najlepszym i najskuteczniejszym sposobem, w jaki możemy zapobiec pojawieniu się nowego wariantu i zmiażdżyć już istniejący wariant delta, jest zaszczepienie wszystkich”.

Ponieważ nasze władze, bardzo uważnie obserwują działania zachodnich państw, niewykluczone, że już wkrótce podobne nawoływania, a być może nawet i nakazy do noszenia masek przez zaszczepionych, pojawią się w polskojęzycznych mediach. Fauci nie neguje jednak pozytywnego wpływu szczepień na przebieg pandemii. Wręcz przeciwnie, uważa on, że pojawienie się tego zjadliwego wariantu, jest rezultatem zaniedbań międzynarodowej społeczności.

Ostatnie ustalenia odnośnie tego, że zaszczepieni zarażają siebie i innych tak jak niezaszczepieni, powinno chyba zakończyć plany dyskryminacji sanitarnej. Jeśli dr Fauci ma rację, może to oznaczać, że paszporty covidowe, którymi wprowadzono segregację, są niebezpiecznym narzędziem do rozsiewania wirusa przez zaszczepionych.

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
pikpok
Użytkownik
pikpok

Robią z ludzi wariatów, jednocześnie systematycznie przejmują kontrolę nad życiem ludzkim.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Jak to nagle wszystkim im zależy na zdrowiu publicznym, niewiarygodne jak oni się starają, żeby każdy dostał swoją bezpieczną i skuteczną szczepionkę, mało tego- zapłacą ci za to, że dbasz o siebie, dadzą 100 dolców żebyś tylko się zaszczepił, żebyś żył zdrowo i zdrowo się odżywiał, oczywiście nie mięsem bo to niezdrowe i jeszcze to straszne , śmiercionośne co2… Tak więc obywatelu, możesz czuć się zaopiekowany i bezpieczny jak nigdy.
Jest taka zasada- nie ma nic za darmo. Jeśli jeszcze dopłacają ci, byle byś tylko wziął, to zapewne gdzieś tkwi haczyk, w tym wypadku to nie haczyk- to kotwica.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Zaszczepieni to dopiero będą rozpylali super biobójcze mikroby już nie tylko takie występujące w przyrodzie, ale całkiem nowe, zmutowane! Zaszczepieni zamienili się z ludzi w najnowocześniejszą broń biologiczną wszechczasów!!!

agomyj
Użytkownik

Skąd oni wiedzą że będzie nowa fala zachorowań?
Bo przecież zawsze tak było! Przychodziła jesień i pojawiały się nowe szczepy wirusów, ludzie kaszlali, kichali, gorączkowali, niektórzy umierali. Ci co się szczepili, musieli poddawać się temu zabiegowi od nowa, bo stara szczepionka już nie działała (jeśli w ogóle kiedykolwiek miała jakiś pozytywny wpływ).
Rożnica jest taka, że wtedy nazywano to GRYPĄ. Dziś covidem.
Dlaczego? Bo ludzie na grypę nie chcieli się masowo szczepić i jej się nie bali.
Za to na covida o wiele chętniej ustawiają się w kolejki. Dzięki temu, że większość uwierzyła w nową chorobę, pozostałych będzie można stopniowo przymuszać.
Zyski koncernów (a co za tym idzie ich władza) rosną niebotycznie.

Teraz są zachęty do szczepień, nagrody i gadżety. W przyszłości ludzie uzależnieni od tych szczepionek będą musieli za nie płacić i to słono. Także za wszelkie testy i przeciwciała.
Będą harować na zyski ponadnarodowych korporacji farmaceutycznych i przemysłu medycznego. A rządzący w poszczególnych krajach będą wspierać cały system, bo oprócz sowitych profitów mają pretekst do kontroli podległych im społeczeństw.