Szaraki – kim tak naprawdę mogą być?

Opublikowano: 13.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 428

Tzw. szaraki, czy też szarzy kosmici, mogą być jedynie efektem wybujałej wyobraźni przedstawicieli gatunku homo sapiens. Nie ma bowiem fizycznego dowodu na to, że istoty tego typu odwiedzają naszą planetę. Istnieje jednak pewien problem. Tym problemem są najnowsze rewelacje na temat niezidentyfikowanych obiektów latających, udostępnione filmy, specjalny raport oraz zeznania pilotów czy naukowców na temat nieznanych latających obiektów wykonujących nadzwyczajne manewry. Choć temat ten był przez lata ignorowany, dziś naukowcy rozważają, czy część z tych obiektów może mieć pozaziemskie pochodzenie. Mając na uwadze te wszystkie informacje, nierozsądnym byłoby zatem ignorowanie nieodłącznego tematu związanego z częścią takowych obserwacji. Na przestrzeni lat wielu ludzi zeznawało bowiem że obserwowało tzw. Szaraków, małe humanoidalne istoty o dużych głowach. Warto zatem pospekulować. Zagłębmy się w to zagadnienie, rozważając kilka intrygujących hipotez.

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.