Szaraki budują coś pod oceanem?

Opublikowano: 26.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 585

W latach 1980. w Portoryko zaczęło dziać się coś bardzo dziwnego. Mieszkańcy obszaru Ponce City zaczęli zgłaszać tajemnicze „podziemne wibracje”, jakby ktoś aktywnie wiercił pod ziemią jakieś tunele. Ludzie też przez kilka nieprzespanych nocy słyszeli dziwne dźwięki pracujących pod ziemią buczących maszyn. Niskie wibracje nie pozwalały ludziom spać i świadczyły o tym, że pod ziemią najwyraźniej dzieje się coś z udziałem jakiejś technologii. Zaniepokojeni tym stanem rzeczy ludzie zwracali się do władz lokalnych i państwowych z prośbą o pomoc i przeprowadzenie śledztwa. Władze milczały. Doszło do pokojowych protestów lecz nic nie wskórano, ale… dźwięki stopniowo się uciszały jakby machiny wiertnicze przesunęły się do przodu. Co w związku z tą historią odkrył ceniony za swoją skrupulatność w badaniach ufolog Jorge Martin? O czym świadczą leżące na oceanicznym dnie potężne struktury, których nie zbudował człowiek?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o