Szantaż zwany zachętą

Opublikowano: 30.12.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2640

Popołudniem 29 grudnia 2020 r. rozeszła się wiadomość potwierdzona w portalu „Defence 24”, że publicznie ogłaszana, rzekomo dobrowolna, kampania szczepienia zapowiedziana została w Wojsku Polskim. Gdyby zafiolkowana substancja miała nazwę „szczepionka” można byłoby powtarzać, że chodzi o ochronę zdrowia, ale nie, to jest nazwany przez producenta „produkt leczniczy”, za działanie którego nikt nie bierze odpowiedzialności.

Pismo skierowane do żołnierzy jest jawnym szantażem, ponieważ wymienia niedopuszczenie do wszelkich szkoleń zawodowych, awansów, wyjazdów na misje osoby, które nie poddadzą się obrzędowi wprowadzenia do organizmu substancji o nieprzewidywalnych skutkach. Warunkowanie czegokolwiek jest przymusem – czynem karalnym. Zarzekanie się człowieka w masce (zajmującego stanowisko premiera ze wskazania, nie z wyboru), że szachrajski produkt jest furtką do nowej normalności jest kłamstwem, bo restrykcje nie znikną póki w gospodarce doszczętnie nie padnie wszystko, a przy życiu zostaną pokorni i kalecy. W sytuacji kiedy wiadomo, że w trwającym od miesiąca amerykańskim procesie szczepienia odnotowano już 3000 powikłań nie można za grosz uwierzyć w zaistnienie funduszu pomocowego, bo to będzie taka prawda jak uniknięcie sformułowania o godzinie policyjnej i całej fikcji pandemicznej służącej wyłącznie geszefciarzom. Sprytni Niemcy bronią się przed oszukańczym procederem kwestionując rygor zachowania wymaganej temperatury transportu i składowania produktu na poziomie -70ᴼC,

Wojsku zakneblowano usta. Widok mundurowego w szmacie na twarzy jest upokarzający niezależnie od dystynkcji. Przejęcie dowodzenia przez cywila bez jakiegokolwiek sprzeciwu jest jak wyjście z okopów z białą flagą i rękami do góry ku cywilnym gangsterom. Wytrwale sycili ambicje nadając szlify generalskie, (jest ich pewnie tyle co sekretarek), by bez jednego wystrzału przejąć armię zawodową. Tego historia Polski nie notowała. Jeśli generalicja nie dostrzegała wszystkich dotychczasowych antypolskich poczynań rządzących nikczemników, to nie przejawiła należytej bystrości umysłu. Jeśli uczyni godny krok, choćby poniewczasie to społeczeństwo zrozumie, bo samo czuje się oszukane, ale walczy na tyle, na ile może cywil- o prawa nadane z mocy Konstytucji.

Wszystkim Żołnierzom, którzy składali przysięgę przypomnę Ustawę z 3 października 1992 roku o przysiędze wojskowej: „Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.”

Nikt tej treści nie odwołał, a każdy powinien rozumieć wynikające z niej konsekwencje. Broniąc Konstytucji, bronią naszych praw. Choć zły to dzień i przeklęty rok, ale ma się ku końcowi. Nad jakością kolejnego przyjdzie nam popracować. Unikając minorowego tonu przypomnę dawną dykteryjkę oddającą stosunek obywateli do niebieskich mundurków zawsze lojalnie broniących interesu władzy. W czasach milicji obywatelskiej rekrutującej się z prostodusznych, mało lotnych młodzieńców wymyślono, że jednostką inteligencji jest „cjant”, więc nieszczęsnym było położenie mili-cjanta. Dzisiaj spoglądając na skierowane do wojska pismo sygnowane przez napuszonego w funkcję dyrektora departamentu kadr byłego milicjanta ośmielę się uaktualnić tę pozycję w hierarchii społecznej – to nanocjant.

A’propos. Jeden z komentatorów oceniających postawę policji wobec obłędu kłamliwych i pokrętnie formułowanych zaleceń władzy dostrzegł, że policja zachowuje się poprawnie w złożoności przepisów, a odczuwalne stało się to, że dzięki Komendantowi Głównemu w Warszawie położono kres przestępczości. Jakże mogło być inaczej – oni przesiedli się w wygodne fotele ministerialne i sejmowe. Wszystko się zgadza i jest lege artis.

Autorstwo: Jola
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Dawid 30.12.2020 13:12

  Ciekawa sprawa. Mam akurat w rodzinie gościa co pracuje w wojsku. Na święta opowiadał, że ostatnio pracuje w szpitalu w Katowicach bo ich tam przydzielili by pomagać walczyć z koronawirusem, np. do pobierania wymazów i powiedział, że on wierzy ogólnie w koronawirusa, ale się nie zaszczepi. Powiedział, że nie mniejszość, a większość personelu medycznego w tym szpitalu powiedziała, że nie zamierzają się zaszczepić, dlatego, że ta szczepionka w ogóle nie jest przebadana i obawiają się skutków ubocznych, opowiadał jeszcze, że nawet jakiś tam bardzo doświadczony i ceniony lekarz z tego szpitala powiedział, że się nie zaszczepi. Ciekawe jak to się potoczy, jeśli tak dużo ludzi nie chce się zaszczepić to czy zwolnią połowę personelu medycznego albo żołnierzy? Czy mają do tego w ogóle prawo. Widzę, że władza na razie straszy, ale prawdziwa wojna się dopiero zacznie, mnie osobiście ogarnia takie mega wkur.ienie jeśli sobie pomyślę o tej całej sytuacji. O ile przestałem się już przejmować aferami korupcyjnymi to to, że ktoś zaczyna mi mówić co mam sobie wszczepić, zaczyna wzbudzać we mnie całkowicie nowe emocje.

 2. Szwęda 02.01.2021 11:59

  Przysięga wojskowa też jest trefna! Powinno być w niej jak byk, że żołnierz polski ma przede wszystkim bronić, chronić naród polski, obywatelów polskich, Polaków! Niestety wiele wskazuje na to, że tak ma nie być i będzie miał chronić kogo innego!

 3. Szwęda 02.01.2021 12:05

  Dawid,
  Bandyci największej w Polsce zorganizowanej grupy przestępczej mającej czelność nazywania się polskim rządem, mogą jednak wprowadzić np. stan wyjątkowy i zarządzić przymusowe poddawanie obywateli eksperymentowi medycznemu, ale nawet wtedy będzie to niezgodne z konstytucją, ponieważ właśnie to jest eksperyment na ludziach, a tego bez zgody obywateli, konstytucja zabrania. Ale bandyci nic sobie nie robią z prawa, a większość zmanipulowanego i zdezinformowanego, oszukanego społeczeństwa wykonuje i wykona polecenia rzeczonych zbrodniarzy!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.