Szaleństwo pochwyciło zachodni świat

Opublikowano: 09.05.2015 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 435

Podobnie jak Karol Marks twierdził, że historia wybrała proletariat, neokonserwatyści twierdzą, że historia wybrała Amerykę. Tak jak naziści głosili “Deutschland uber alles” neokonserwatyści głoszą “Ameryka uber alles”. We wrześniu 2013 roku prezydent Obama stanął przed ONZ i oświadczył: “Uważam, że Ameryka jest wyjątkowa.”

Niemieccy przywódcy polityczni i ci w Wielkiej Brytanii, Francji i całej Europie, Kanadzie, Australii i Japonii też uważają, że Ameryka jest wyjątkowa, co oznacza, że jest lepsza. Dlatego kraje te są wasalami Waszyngtonu. Akceptują swoją niższość w odniesieniu do wyjątkowego kraju – USA – i podążają za jego przywództwem.

Jest mało prawdopodobne, że Chińczycy uważają, że garstka białych ludzi jest wyjątkowa w czymkolwiek nawet w swej liczbie. Populacje Azji, Afryki i Ameryki Południowej, przyćmiewają imperium Waszyngtonu.

Podobnie Rosjanie nie uważają, że USA jest wyjątkowe. Odpowiedź Putina na słowa Obamy o amerykańskiej wyższości brzmiała: “Bóg stworzył nas równymi”. Putin dodał: “Jest bardzo niebezpiecznym by zachęcić ludzi do tego by widzieli siebie jako wyjątkowych, niezależnie od motywacji”.

Jeśli wszystkie kraje są wyjątkowe to słowo to traci sens. Jeśli Ameryka jest wyjątkowa, to znaczy, że innym krajom brakuje takich przymiotów. Podwładni mają mniej praw i mogą być zastraszani by być uległymi lub mogą być zbombardowani.

Wyjątkowy kraj jest ponad innymi, a więc nie musi się martwić o to jak traktuje innych. Oczywiście, Amerykanie i ich wasale uważają, że Ameryka jest wyjątkowa, podobnie jak miliony zamordowanych, okaleczonych i zmuszonych przez wywołane przez Waszyngton wojny do migracji. Waszyngton który w XXI wieku przeprowadził wojny w ośmiu krajach nie został za to potępiony. Merkel, Hollande, Cameron i marionetki w Kanadzie, Australii i Japonii wciąż podlizują się USA, trzymając się kurczowo Waszyngtonu.

Z drugiej strony Rosja i Iran, kraje, które, w przeciwieństwie do USA, nie są militarnie agresywne przedstawiane są w mediach dla białych ludzi jako zagrożenie i są przeklinane.

Media dla białych twierdzą, i twierdziły od lutego 2014 roku, że w Ukrainie są rosyjskie czołgi i oddziały wojskowe. Putin podkreślił, że jeśli rzeczywiście by tak było to Kijów i Ukraina Zachodnia padłyby pod rosyjską inwazją na początku zeszłego roku. Kijów nie był w stanie pokonać małych separatystycznych republik we wschodniej i południowej Ukrainie i tym bardziej nie miałby szans przeciwko rosyjskiej armii.

Ostatnio odważne organizacje informacyjne wyśmiewały twierdzenia białych mediów, że od 14 miesięcy rosyjskie czołgi zalewają Ukrainę. Parodia obrazuje Ukrainę. Cały ruch na wszystkich drogach i ulicach jest blokowany przez rosyjskie czołgi. Wszystkie miejsca parkingowe, w tym chodniki dla pieszych i ogrody przed i za domami są zapełnione czołgami na czołgach. Dlatego cały kraj jest unieruchomiony w impasie.

Chociaż niektórzy drwią z naiwnych ludzi, którzy wierzą białym mediom to sytuacja jest jednak poważna i zagraża życiu na Ziemi.

Niewiele wskazuje na to, że Waszyngton i jego wasale dbają o życie na Ziemi. Ostatnio największa grupa polityczna w parlamencie europejskim- Europejska Partia Ludowa wyraziła nonszalancką opinię na temat życia na Ziemi. Wiemy to, ponieważ, jeśli możemy ufać Euractive, sieciowemu źródłu informacji na temat Unii Europejskiej to większość partii UE uważa, że ​za​deklarowanie gotowości UE do wojny jądrowej jest jednym z najlepszych kroków mających na celu powstrzymanie Rosji od dalszej agresji. Agresja ma być zatrzymana przez oświadczenie Europy o gotowości na Armagedon który jest rzekomą rosyjską inwazją na Ukrainę, i “dalszą agresją” która jest rzekomym zamiarem Putina odbudowania sowieckiego imperium.

To musi być rozczarowujące dla rosyjskiego rządu, że przywódcy Unii Europejskiej wolą poprzeć wojnę nuklearną niż podważyć propagandę Waszyngtonu.

Kiedy przeczytałem, że rządząca partia w Parlamencie Europejskim stwierdziła, iż nieistniejącą agresję należy powstrzymać oświadczeniem o gotowości do wojny nuklearnej, zdałem sobie sprawę, że za pieniądze można kupić wszystko, nawet życie na naszej planecie. Europejska Partia Ludowa mówi w imieniu propagandy Waszyngtonu, a nie w imieniu Europy. Nuklearna wojna z Rosją zakończyła by się zniszczeniem każdej europejskiej stolicy.

Szalony wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, Jacek Saryusz-Wolski, ujawnił kto jest prawdziwym agresorem oświadczając: “Czas rozmowy i perswazji z Rosją się skończył. Teraz nadszedł czas na twardą politykę.”

Oczywistym zatem jest, że Parlament Europejski jest wielkim zagrożeniem dla życia na naszej planecie. Czy w ogóle realistycznym jest myślenie, że Rosja pozwoli na to by stać się konkubiną Waszyngtonu?

Autorstwo: Paul Craig Roberts
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. reotak1 09.05.2015 23:25

  pomijając opinię o USA i przyjaciołach, z którą się zgadzam, autor nie ma pojęcia o dzisiejszych ukraińskich realiach.
  Wydaje się, że wyznaje pogląd Putina, że uzbrojenie i wyposażenie, z którego korzystają zielone ludziki można kupić w sklepie za rogiem.
  Nazwisko wskazuje również na to, że nie żył nigdy w okolicy Wielkiego Brata. Myśli jak George Orwell , który póki osobiście nie zetknął się z namiastką komunizmu w czasie hiszpańskiej wojny domowej był jego zwolennikiem, oraz jak ktoś, kto mentalność Rosjan poznał z książek, albo w czasie bratania się na suto zakrapianych imprezach. Problem Rosji jest zbyt skomplikowany, żeby pisać artykuł typu “a w USA biją Murzynów”.

 2. bob 10.05.2015 00:46

  reotak1

  ciekawy z ciebie gość , pisząc nic nie napisałeś , no chyba pochwalić się swą wielką mądrością . A kto tobie przeszkadza wyrazić szerszą opinię i wylać odrobinę swej mądrości .
  Tobie się kierunki pomyliły , czas stanął w miejscu, jakoś dziwnie zapomniałeś kto tą zarazę wymyślił i tam zatargał .
  To ile ty masz lat że znasz ten czas z autopsji , bo coś mi się wydaje że twoje szare komórki kształtowały książki

 3. reotak1 10.05.2015 00:57

  bob –
  1.sprecyzuj o jaką zarazę Ci chodzi
  2. jaki czas mam znać z autopsji – hiszpańskiej wojny domowej?: )
  powyżej są moje zastrzeżenia do tekstu – napisz z czym konkretnie się nie zgadzasz

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.