System kontroli, edukacja czy indoktrynacja?

Opublikowano: 28.04.2021 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1563

Wielu z czytelników portalu WolneMedia.net w komentarzach zastanawia się jak to jest możliwe, że ogromna większość społeczeństwa bez praktycznie żadnego zastanowienia posłusznie wykonuje wszystkie polecenia nie patrząc na swój interes, na swoje zdrowie, zdrowie i bezpieczeństwo własnych dzieci, itd. Bardzo dużo na ten temat można obejrzeć w filmie poniżej.

Od wczesnego dzieciństwa system zabija naszą tożsamość, indywidualizm i poczucie własnej wartości, zmieniając nas w kropelkę wody w oceanie przeciętności. Ludzi trenuje się do pracy dla Panów, zabija się przedsiębiorczość, pomysłowość i wpaja przeciętność. Mamy tak mocno wpojone wartości poddańcze, że po prostu większość z Nas przez całe swoje życie nie jest w stanie wypowiedzieć słowa, które byłoby jego własnym przemyśleniem. Ludzi zmienia się w odtwórców danego systemu wartości. Ludzie ci, sądząc iż to jest ich tożsamość, są w stanie poświęcić swoje życie w imię idei. Idee te to właśnie system kontroli. Nieważne w co uwierzymy i co uznamy za nasze ja, ważne żeby to nie było nasze prawdziwe ja, tylko podstawiony schemat, część systemu kontroli.

Tutaj możecie przeczytać, jakie zadania maturalne mieli uczniowie 101 lat temu.

Możemy opierając się na swojej wiedzy lub tym czego uczą się nasze dzieci sprawdzić czy poziom edukacji społeczeństwa idzie w górę, czy raczej w dół… Do tego należy wspomnieć o różnego rodzaju wpływie, np. przez lektury typu „Hobbit”. Kilkunastoletnie, niedojrzałe emocjonalnie dzieci poddawane są czemuś, co można nazwać gwałtem na ich wartościach. W formie baśni do ich jeszcze niewinnych dziecięcych mózgów wprowadza się zemstę, wojnę czy kanibalizm, oraz – co najważniejsze – STRACH.

Dzieci uczą się, że jak śpiewała grupa Dwa Plus Jeden – „Każda mała mysz to dobrze wie, Pożyjesz znacznie dłużej, kiedy boisz się. Będziesz dłużej żyć, jeżeli czujesz lęk”.

System ocen, elektroniczny nadzór w formie „dziennika” wszechobecne ogłupianie przez gry, tik-toki itd. Wszystko w myśl zasady – po co myśleć, smartfon zrobi to za ciebie. Dziecko, które nie zachowuje się jak półdebil jest przez innych wyśmiewane, szkalowane tak długo, aż dołączy do systemu kontroli – potrzeba akceptacji, wiadomo.

Nasze dzieci są poddawane zabiegom socjotechnicznym niszczącym ich tożsamość, potencjał a my nic z tym nie robimy. Dlaczego? Bo nasze mózgi już wcześniej też ktoś wyprał i jedziemy na tożsamości systemu uznając ją za naszą aż do śmierci.

Podsumowując i nawiązując do sytuacji plandemicznej w Polsce polecam posłuchać słów Milewskiego, ofiary nagonki obecnej ekipy. Zdrajcy (w mega pozytywnym znaczeniu), można by rzec: „siewcy strachu”. Doradca prezydenta Jerzy Milewski ujawnia, że „Dominował pogląd, że trzeba Polaków nastraszyć”.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.