Synteza – Uniwersalne prawo kosmosu

Opublikowano: 09.03.2016 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1230

Opowieść o tym, że nie da się zrobić z wiewiórki pomarańczy. Przeszłości, kiedy to nikt jeszcze nie wiedział do czego może służyć prąd i promienie X, bo świat nie zawsze wyglądał tak samo i miało to przełożenie np. kwestie zdrowotne. Zatem ruszamy w podroż do przeszłości, niesamowitych maszyn, które stawiały naszych pradziadków na nogi i ich konstruktorów. Czyli do czasów pionierów biorezonansu.

Źródło: RadioNaFali.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.