Synteza – Sympatyczne moce

Opublikowano: 23.04.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 4

Tajemnica stara jak świat, którą znali już starożytni. Nowożytni natomiast bardzo skrupulatnie zadbali o to, żeby znikła z kart historii. Traktowana przez współczesną naukę co najmniej, jak szarlataneria. Tymczasem w połowie XIX wieku niejaki John Ernst Worrell Keely postanowił na powrót wdrożyć ją w życie i to w praktyce. No i zrobił to na tyle skutecznie, że do dziś sprawa owiana jest mgłą tajemnicy. Tajemnica kamienia filozoficznego, która zmienia cały świat.

Źródło: RadioNaFali.com
Zdjęcie: Wikimedia Commons
Premiera w RWM: 11.04.2015

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o