Synteza – Moc z pudełka

Opublikowano: 05.04.2016 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1618

Garść refleksji i opowieść o tajemniczym pudełku o rozmiarach 9 cm na 9 cm, które produkuje prąd, oraz o tym, co czeka na nas za kolejnym zakrętem historii zwanej wolną energią.

Źródło: RadioNaFali.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. Piechota 05.04.2016 14:35

    Pan myśli, że jest taki atrakcyjny, interesujący i luzak? A sposób mówienia Pana jest bardzo irytujący! Porusza Pan ciekawe tematy, ale nie da się Pana słuchać!! Proszę albo kogoś zatrudnić, albo pójść na jakieś szkolenie mówienia czy coś!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.