Synteza – Mikroskop Raymonda

Opublikowano: 03.12.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 13

Tym razem odcinek poświęcony zagadnieniom związanym z naszym zdrowiem. Jak to odkrycia Nikoli Tesli związane z wolną energią, lampami i radiem posłużyły do zbudowania najlepszego na świecie i używanego do dziś mikroskopu optycznego. Mikroskopu o którego istnieniu nie wspomina żadna encyklopedia, podręczniki akademickie i oficjalna literatura medyczna. A w konsekwencji do znalezienia lekarstwa na wszelkie możliwe choroby, które mogą się nam przydarzyć. Po drodze spotkamy kilka podpaleń, zabójstw, procesów sadowych. Oraz zbrodnicze korporacje farmaceutyczne, które robią wszystko co w ich mocy, abyśmy nigdy nie usłyszeli o tej historii. Sięgam do korzeni takich urządzeń, jak zapery Jana Taratajcio oraz terapii, o których oficjalna akademicka medycyna boi się nawet wspominać, żeby nie stracić źródła swoich dochodów. Czyli historia patologa i bakteriologa Royala Raymonda Rife i jego wielkiego odkrycia.

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 22.11.2015

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o