Synteza – Mikroskop Raymonda

Opublikowano: 03.12.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1239

Tym razem odcinek poświęcony zagadnieniom związanym z naszym zdrowiem. Jak to odkrycia Nikoli Tesli związane z wolną energią, lampami i radiem posłużyły do zbudowania najlepszego na świecie i używanego do dziś mikroskopu optycznego. Mikroskopu o którego istnieniu nie wspomina żadna encyklopedia, podręczniki akademickie i oficjalna literatura medyczna. A w konsekwencji do znalezienia lekarstwa na wszelkie możliwe choroby, które mogą się nam przydarzyć. Po drodze spotkamy kilka podpaleń, zabójstw, procesów sadowych. Oraz zbrodnicze korporacje farmaceutyczne, które robią wszystko co w ich mocy, abyśmy nigdy nie usłyszeli o tej historii. Sięgam do korzeni takich urządzeń, jak zapery Jana Taratajcio oraz terapii, o których oficjalna akademicka medycyna boi się nawet wspominać, żeby nie stracić źródła swoich dochodów. Czyli historia patologa i bakteriologa Royala Raymonda Rife i jego wielkiego odkrycia.

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 22.11.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.