Symulacje dowodzą eksplozji

Opublikowano: 04.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 39

Antoni Macierewicz omawia wyniki śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej. Symulacje specjalnego zespołu ds. wskazania przyczyn tragedii wskazują, że tzw. raporty Anodiny i Millera zostały sfałszowane. Zdaniem byłego szefa MON, wszystko wskazuje, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Wskazanie jego sprawców jest już rolą prokuratury. Raport zespołu Antoniego Macierewicza stanie się oficjalnym dokumentem po podpisaniu przez wszystkich autorów. Gość „Poranka Wnet” uwypukla rolę zagranicznych ekspertów w przygotowaniu reformy. W opinii Antoniego Macierewicza Polska „natychmiast” wyciągnęła wnioski ze smoleńskiej tragedii. Polityk mówi o konieczności głębokich zmian w edukacji w celu upowszechnienia wartości patriotycznych.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o