Symbole banderowskie na polskich ulicach

Opublikowano: 21.03.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1307

Policja, TVP i TVN jak zwykle nie reagowały na banderowskie symbole na manifestacji w Polsce, chociaż publicznego prezentowania symboli nazistowskich zakazuje „Kodeks karny”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 21.03.2023 15:04

    To jest inna kultura. Polacy nigdy tego nie zrozumieją, Ukraincy tak okazują wdzięczność, na Wołyniu to był zaszczyt zginąć od “poprzedników” wikingów. Wybaczcie swoim braciom i siostrom i nastawcie drugi “policzek”. Z bogatego doświadczenia osobistego wiem, że nie tylko Polacy ich gnębili i gnębią, robią to również dzieci rosyjskie, obywatele Białorusi a nawet sami Ukraincy, wrogów widzą wszędzie. Paranoja na maksa, kto ich tu zaprosił? Białorusini, Słowacy, Rosjanie, Czesi, Węgrzy i ci z Jugosławii to ogólnie spokojne narody, nie spotkalem się z zapalczywością, zawiścią i agresją taką jak u tych z dzikich pól. Współczuję wam rodacy, a będzie jeszcze gorzej…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.