Sylwestrowe strefy dla molestowanych kobiet

Opublikowano: 31.12.2017 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 842

Po licznych skandalach związanych z powszechnym molestowaniem seksualnym jakiego dopuszczali się tak zwani uchodźcy, władze Niemiec postanowiły temu przeciwdziałać. Masowe napaści na kobiety, która pojawiły się wraz z inwazją przybyszów z innego kręgu kulturowego, stały się normą wszystkich niemieckich zabaw sylwestrowych. Zaproponowano zatem pomoc psychologiczną dla ofiar.

Państwo niemieckie ulega zdumiewającym przeobrażeniom. Trwa tam regularna podmiana populacji, która jest uzasadniana potrzebą empatii względem milionów ludzi przybywających do nich po pieniądze z Afryki i Azji. Doprowadziło to do eksplozji przestępstw, w tym seksualnych. Nie brakuje szalonych osób tłumaczących, że takie zachowania są częścią “kultury” przybyszów i oczekiwanie aby tego nie robili jest względem nich dyskryminujące.

Można więc założyć że Europa Zachodnia pogodziła się z tym że kobiety nie będą mogły czuć się już bezpiecznie. Postanowiono zatem aby stworzyć tzw. „Strefy Bezpieczeństwa Kobiet”, które podczas zabaw sylwestrowych mają być schronieniem dla kobiet, które nie chcą być molestowane seksualnie. Strefy Bezpieczeństwa Kobiet będą w charakterystycznych białych namiotach.

Przed każdym z nich będzie stało dwóch pracowników ochrony gotowych do udzielenia pomocy uciekającym kobietom. Wewnątrz namiotów będzie czekał przeszkolony psychologicznie personel. Niemieckie media donoszą, że pomysł stworzenia centrów pomocy dla molestowanych kobiet został już z powodzeniem przetestowany w Monachium podczas święta Octoberfest. Podobno z pomocy skorzystało wtedy 200 kobiet.

Na podstawie: BZ-Berlin.de
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

18 komentarzy

 1. Nestor 31.12.2017 11:32

  W środku będzie też kreda i kawałem asfaltu. 😀

 2. agama 31.12.2017 11:57

  @Wilkowy,
  Nie powinno. To w końcu Niemcy.

 3. Light 31.12.2017 12:17

  To jest otwarte przyznanie przez państwo, że nie potrafi wypełniać swojego konstytucyjnego obowiązku – chronić, zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom.
  W normalnych okolicznościach reakcją na to powinny być narastające protesty ludzi, aż po dymisję rządu i rozpisanie nowych wyborów. U naszych zachodnich sąsiadów jednak, “normalne” reakcje są jedna po drugiej delegalizowane – w tym mówienie o przestępcach (!) Gdy policja zaczyna tuszować prawdę i kłamać, sytuacja staje się tragiczna.

 4. jarchmiel 31.12.2017 12:47

  BUAHAHAHA…. 😉 Litości – to już pokazuje totalny rozkład tego państwa….

 5. realista 31.12.2017 13:47

  [brak słów]… .. .

 6. Cami 31.12.2017 14:04

  Rzeczywiscie nie do pomyslenia, ale to konsekwencja tego ich wyemancypowania itp. – jakby zyly w parach, tworzyly rodziny i mialy facetow – to tak latwo brud asy by ich nie zaczepialy 🙁
  Pytanie czy to dzis tylko wina ich czy tez tych dzisiejszych “facetow”, ale jak podstawa zycia/protestow staje sie dla wiekszosci z nich aborcja i jej robienie najlepiej za plotem i za pol darmo – to co sie dziwic ze dzisiejsza kobieta z prawdziwa kobieta ma nie wiele wspolnego 🙁

 7. MasaKalambura 31.12.2017 14:14

  Problem molestowanych kobiet przez pijanych facetów to nie jest tylko problem przybyszów z krajów pozaeuropejskich.

 8. realista 31.12.2017 14:49

  Masa, już ich tak nie broń. oczywiste, że nie tylko, ale GŁÓWNIE jednak tak. taka kultura, taka WIARA.

  te namioty to powinny być rozłożone po całości. swoją drogą śmieszne to – kobieta ucieka przed zboczuchami do namiotu, a tam czeka na nią od razu psycholog… ten żart nawet nie jest śmieszny… .. .

 9. MasaKalambura 31.12.2017 16:14

  Rozumiem ze to takie śmieszne ma być. Aaa. Ha ha

  To ty się chwalisz ze tak wiele wśród muzułmanów mieszkałeś. Znaczy cały czas musiałeś uważać, żeby ci się kros do żony nie dobrał. I w ogóle gwałcą się non stop?

 10. MasaKalambura 31.12.2017 17:04

  Czyli twoje osobiste doświadczenie przeczy temu co piszesz. Ale wybierasz to co piszesz, a przynajmniej innym to dajesz.
  Kłamstwo które ładnie się wpasuje.

  Tyz piknie.

  Czego to człowiek nie zrobi aby się podobać.

  Co ciekawe masz racje. Dla tych przyjezdnych i dla ich ofiar to szariat jest ratunkiem. Szariat właśnie takie zachowania zwalcza. I to srogo. Ale tutaj szariatu bać się nikt z imigrantów nie musi. Wiec robią co robią. Dokąd nie okaże się, ze tutejsze prawo w tym temacie z szariatem sie zgadza. I zezwala chuć niesforną do więzienia wrzucać.

 11. MasaKalambura 31.12.2017 17:49

  Mój dom to Polska nie Francja. Tu bije moje serce a nie z żabojadami. A tutaj muzułmanie nikogo nie gwałcą, nie zaczepiają, żyją jak wszyscy. Normalnie. Islam jest jaki był. A ci do Europy przyjechali gwałtami nie islam tylko swoje wyobrażenie Europy realizują. Nie są muzułmanami. Sam zacznij myśleć. Gdyby nimi byli, gwalcicieli sami by powstrzymywali.

  Tylko problem z tym jest taki, ze muzułmanin na imprezy z alkoholem i pijanymi roznegliżowanymi kobietami nie chodzi, by w tym uczestniczyć. A jeśli chodzi to grzeszy. Zatem niech muzułmanie w policji francuskiej niemieckiej i pozostałych się lepiej wykazują.

 12. MasaKalambura 31.12.2017 19:20

  Islam do Francji ściągnięto już w czasach kolonialnych. Jak się chcialo podbijać świat, to się go teraz u siebie ma. A ty jak chcesz Francji bez muzułmanów to się cofnij w czasie i odradzaj królom podboje. Bo dziś nawołujecie do eksterminacji członków innej religii na podstawie działania kryminalistów ściągniętych do siebie w wyniku wojen obecnie przez was, Francuzow prowadzonych. Hitlery Wiszi.

  O Polskę się nie martw. Tutaj przyjeżdzają muzułmanie z krajów postradzieckich. Z cywilizacji nam pokrewnej. I nie jako byli niewolnicy kolonialni. Tylko jako poszukiwacze nadziei. Mamy tez mnóstwo studentow i innych dobrze wykształconych i ciezko pracujących. I tych muzułmanów znam znacznie lepiej niż ty. Oni ani siłą nikogo nie nawracają. Ani gwałtów zbiorowych nie organizują. A przeciw nim szczujesz. Francuziku.

  Ale mimo wszystko; oby przyszły rok przyniósł nam mniej tego zła a zamiast tego więcej dobra. I aby cała Europa z drogi do wojny na drogę pokoju, tolerancji i praworządności wróciła. Byśmy zamiast nienawisci, wiedzę mądrość i akty wzajemnego miłosierdzia gromadzili w imię Najwyższego Dobra, w które większość Ludzi wierzy, inaczej je nazywając.

  I oby dobry Bóg raczył nas ochraniać. Bo po dwóch ostatnich, trzeciej światowej raczej nie przetrwamy bez Jego Miłosierdzia.

 13. Herstoryk 01.01.2018 01:23

  Tani polityczny krok propagandowy, mający udowodnić, że rząd czyni kroki dla obrony kobiet przed molestowaniem. Dużo hałasu o nic!

  Gwałty popełniane naprawdę i rzekomo przez imigrantów, zwłaszcza z krajów islamskich, stały się pożywką do wiralnego szerzenia kseno i islamofobii.
  Bardzo ważne jest tu głośne i wyraźne stwierdzenie że:
  1. Imigranci/muzułmanie DOPUSZCZAJĄ SIĘ przestępstw seksualnych (i innych) częściej niż inne grupy społeczne, choć statystycznie różnica jest o wiele mniejsza niż głoszą to siewcy nienawiści i lęku.
  2. Rządy, przestraszone falą ksenofobii, RZECZYWIŚCIE próbowały zmieść problemy pod dywan.
  3. Rzeczywiste wykroczenia są jednak ROZDYMANE ponad wszelką proporcję przez islamofobiczne witryny społeczne w rodzaju Gatestone Institute, często pojawiają się też liczne FAŁSZYWKI (fejki), jak np. całkowicie nieprawdziwa sensacja o fali imigranckich gwałtów we Frankfurcie (http://www.independent.co.uk/news/world/europe/frankfurt-mass-sexual-assault-refugees-fake-made-up-bild-germany-cologne-new-year-allegations-a7581291.html). Jedne i drugie powtarzane są po papuziemu przez uprzedzonych komentatorów internetowych, by szerzyć i umacniać paranoję i nienawiść.

  Z drugiej jednak strony wykroczenia seksualne popełniane przez muzułmanów NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO z religią. Kanony islamu, choć nie zrównują kobiet z mężczyznami (pochodzą w końcu z 7w.), NAKAZUJĄ dla nich szacunek i ochronę.

  Mogą natomiast mieć związek z:
  1. PATRIARCHALNĄ KULTURĄ w krajach pochodzenia, niekoniecznie islamską, najgorszymi gwałcicielami świata są akurat wyznawcy hinduizmu, choć i u nich nie wypływa to bezpośrednio z religii.
  2. Traumą wojny, nędzy i uchodźctwa, szokiem kulturowym, utratą tradycjnych więzi i hamulców społecznych. To ABSOLUTNIE NIE USPRAWIEDLIWIA takich zachowań, które są zresztą typowe dla każdej fali emigracyjnej, w tym także Polaków, którzy w Austrii w 1981 r. dokonywali licznych przestępstw, w tym gwałtów, budząc falę niechęci miejscowych. Wskazuje jednak na nieudolność rządów krajów docelowych, które powinny mieć gotowe programy integracyjne i zapobiegawcze oraz na gotowość populistycznych siewców strachu i nienawiści do kręcenia na tym politycznych lodów.

  Wiralne szerzenie strachu, fobii i nienawiści NIE JEST SPOSOBEM NA INTEGRACJĘ przybyszów, których już teraz nie da się bezboleśnie wyprosić. Wprost przeciwnie, może doprowadzić do poważnych zaburzeń politycznych i społecznych.
  Polecam dobry artykuł “w temacie”, https://www.huffingtonpost.com/raza-habib-raja/mass-sexual-assaults-in-g_b_8959952.html

 14. Aida 01.01.2018 01:36

  Herstoryk brzmisz jak obrońca uciśnionych gwałcicieli, ups tak się składa że muzułmanów.

  Ps. Empatia fajna sprawa, tylko jeśli wyciągasz do kogoś rękę, a ten ktoś w najlepszym wypadku cię gwałci, w najgorszym zabija to nie jest to dobre doświadczenie. Jeszcze przed tą falą, zanim zdestabilizowano świat i zanim fala ruszyła na Europę byłam po tej stronie co Ty, choć nie lubię się stawiać tu czy tam, bo wszystko zależy od kontekstu.

  Happy new year!

 15. Herstoryk 01.01.2018 01:49

  @Aida
  Brzmię, jak zawsze
  – jak racjonalista, ateista, obrońca wyważonych, opartych na faktach (a nie uprzedzeniach, plotkach i sloganach) opinii, obrońca oczernianych, stereotypowanych, prześladowanych (bez względu na płeć, pochodzenie, kolor skóry, orientację seksualną, wyznanie). Jeśli ktoś uważa inaczej, ma albo kłopoty z czytaniem tego co piszę, albo ze zrozumieniem pisanego, albo klapy na oczach.

  Nazajem, Dosiego!

 16. Cami 01.01.2018 04:56

  Z muslimami we Francji jest ten problem, ze ich ojcow jak sciagali jako tania sile robocza to nie mieli i nie beda mieli za wiele do powiedzenia- ale jak z nich zaczeli sie rodzic kolejni muslimi ktorzy juz byli pelnoprawnymi frnacuzami urodzonymi we Francji – to dlaczego maja byc dalej traktowani jako ludzie 2 kategorii mieszkajacy w slamasach bez przyszloisci? ot caly muslimski problem calej zachodniej europy 🙁

 17. Radek 01.01.2018 06:16

  @Herstoryk, piszesz “PATRIARCHALNĄ KULTURĄ w krajach pochodzenia, niekoniecznie islamską, najgorszymi gwałcicielami świata są akurat wyznawcy hinduizmu, choć i u nich nie wypływa to bezpośrednio z religii.”

  Akurat według statystyk w Polsce mamy około 2x więcej gwałtów niż w Indiach w przeliczeniu na mieszkańca. Sam to przeliczałem kilka lat temu opierając się na dostępnych w Internecie statystykach przyjmując różne źródła danych i zawsze jesteśmy około 2 x do przodu. Według nieoficjalnych statystyk mieliśmy w 2013 bodajże roku tyle samo gwałtów co w całych Indiach, a porównaj ilosć mieszkańców.
  W Indiach wprowadzili prawo, że patrzenie namolne na kobietę zalicza się do molestowania i drastycznie wzrosła ilość oskarżeń o molestowanie wzrokowe. A od molestowania wzrokowego do gwałtu to już bardzo blisko w mediach.

  Indie są krajem złożonym z wielu krajów o bardzo różnej kulturze które obecnie są zjednoczone w postaci stanów Indii. Wkładanie ich do jednego worka często może powodować błędne rozumienie sytuacji. W niektórych rejonach Indii dziewczyny mogą (i z tego korzystają) najspokojniej w świecie wychodzić po CAŁYM wielomilionowym mieście o dowolnej porze dnia i nocy i się niczego nie bać, do tego mieć nawet sporo złota na sobie i nie bać się rabunku. A niektórych nikt, nawet zdrowi mężczyźnie nie wychodzą po zmierzchu na ulicę, bo jest tak niebezpiecznie.

 18. MasaKalambura 01.01.2018 10:34

  Atos.
  Tym sposobem pokazałeś, ze oprócz ubliżania i naginania rzeczywistości nie masz nic do powiedzenia. Prócz siania nienawiści podszytej pseudoduchowoscią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.