Sylwester z Polsatem to wielka ściema!

Opublikowano: 02.01.2022 | Kategorie: Media, Publikacje WM, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4359

Czy podczas oglądania transmisji „Sylwester Szczęścia” w telewizji Polsat widzieliście wielki tłum wypełniający murawę chorzowskiego stadionu aż po brzegi?

Według reportażu „Silesia Flesz” TVS, na stadionie bawiły się „tysiące osób”. Tylko jakoś tak pustawo i prawie wszyscy bez maseczek.

To wielka ściema i wybitne osiągnięcie manipulacji obrazem! Film nieznanego autora pokazuje prawdę (uwaga – dużo wulgaryzmów).

 

Jak widać, była garstka ludzi, a wielkie tłumy widoczne na ekranie telewizora to efekt profesjonalnych zbliżeń i kadrowania. Na dodatek operatorzy Polsatu wysilali się jak mogli, by robić zbliżenia twarzy niewielkiej liczby osób w maseczkach (świetny patent – maseczka była gwarancją pokazania się w telewizji z szansą na pomachanie ręką znajomym).

Organizator wydarzenia wpuścił na stadion 250 osób niezaszczepionych a zaszczepionych bez limitu.

Tak wygląda prawda o transmisji w Polsacie w czasie nielegalnego apartheidu sanitarnego (wprowadzonego rozporządzeniem a nie ustawą).

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Irfy 02.01.2022 11:33

    Rzeczywistość można zaklinać na różne sposoby. Tyle że ludzie zawsze głosują “nogami”, ewentualnie portfelami. I na to zaklinanie już nie pomoże, czego muszą mieć świadomość zarówno organizatorzy imprez masowych, jak i właściciele stacji telewizyjnych. Polsat musiał szwindlować kamerą, ponieważ organizatorzy uznali to za “mniejsze zło”. Pomyśleli, że lepiej oszukać niż przyznać się do blamażu.

    Tyle że zarówno oni, jak i pozostali medialni włodarze z pewnością zapamiętali lekcję. A z niej wynika, że sanitarna segregacja nie idzie w parze z “masowością”. Choćby dlatego, że nawet osobnicy namaszczeni na “nadludzi” odczuwają dyskomfort. Ponieważ albo stresują się, że coś się “w systemie” sknoci i “paszporty” jednak nie zadziałają, albo że w ostatniej chwili ktoś będzie im na miejscu gmerał patykiem w nosie. W ostateczności faktycznie boją się “świrusa”, chociaż na pokaz udają chojraków. Bo się przecież “zaszczepili”.

    Podsumowując, jeśli władze szybko nie zrezygnują z tych bzdetów, to zadzieje się kilka rzeczy. Imprezy masowe zdechną a na stadionach będzie można sadzić chyba tylko kartofle. Gdyż zdechną też “galerie handlowe”, dokąd ludzie przestaną chodzić. Naprawdę mało komu chce się biegać w mokrych szmatach. Dopóki wszyscy udają, że je noszą, to jeszcze jakoś idzie. Tyle że jak władza zaczyna szczuć ludzi milicją, to ci z miejsca przenoszą zakupy do sieci. Skłonić ich, żeby stamtąd wyszli i wrócili do “galerii” jest dosyć trudne. Przy okazji padną kina i siłą rzeczy również… stacje telewizyjne. Na rzecz firm streamingowych, gdzie nie ma upierdliwych reklam co 3 minuty. Albo wręcz youtube albo innego tik-toka. Tak więc – bawcie się tak dalej. Segregujcie do utraty pulsu. Wszak chcącemu nie dzieje się krzywda.

  2. cacor 03.01.2022 11:51

    Ciekawe, jaki wpływ na frekwencję miała pogoda, a jaki wpływ wywarła wiedza na temat sytuacji i chęć zbojkotowania imprezy?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.