Święte księgi związku Dziewięciu Nieznanych rządzących światem

Opublikowano: 07.04.2019 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3064

Według legendy w III w. p.n.e. władcy Aśoka po obserwacji pola bitwy przyszła do głowy myśl, że ludzkość może się unicestwić, jeśli posiądzie niezbędną do tego broń.

Następnie władca nakazał zebrać dziewięciu mędrców, aby założyć tajną radę Dziewięciu, która miała niezwykłe zadanie – utrudniać pod każdym względem postęp technologiczny prowadzący do rozwoju ludzkości.

Legenda mówi również, że najlepsi uczeni, magowie, astrolodzy i filozofowie zostali zebrani, aby kontynuować swoje badania, ale nie ujawniać swoich odkryć. Taka grupa badaczy może być potrzebna do wzmocnienia zdolności i wpływu związku, podczas gdy głównym celem Dziewięciu pozostało zapobieganie wprowadzaniu, a nawet tworzeniu wynalazków, wiedzy i odkryć zdolnych doprowadzić ludzkość do następnego poziomu wiedzy.

Konsekwencje niezwykłych działań Rady Dziewięciu są często śledzone w historii pod kątem uczonych, którzy byli w stanie przenieść naukę na wyższy poziom, ale ginęli a ich badania były utracone.

Wyciek informacji

W XIX wieku o Radzie Dziewięciu opowiedział Louis Jacolliot. Francuski konsul w Kalkucie pod rządami Napoleona III, Louis miał dostęp do wielu tajnych dokumentów. Louis Jacolliot pozostawił bibliotekę rzadkich książek na temat wielkich tajemnic ludzkości. W jednym ze swoich pism stwierdził on, że tajny związek Dziewięciu Nieznanych istniał i nadal istnieje.

W związku z tym Louis Jacolliot wspomniał o niezwykłych technologiach, całkowicie nie do pomyślenia w 1860 r., W szczególności: o uwolnieniu energii i wojnach psychologicznych. Jacolliot twierdził, że przez dwadzieścia dwa stulecia na terytorium pod kontrolą związku Dziewięciu Nieznanych (cały cywilizowany świat) prowadzono tajne badania we wszystkich dziedzinach wiedzy, wyniki których zapisano w specjalnych księgach.

Ta najwartościowsza skarbonka myśli naukowej i techniki znajduje się na obszarze głównej działalności związku Dziewięciu Nieznanych… na południe Samarskiej guberni i na stepach orenburskich. Nie wiadomo, czy to prawda, czy nie, w każdym razie Francuz argumentował o tym w swojej książce „Pożeracze Ognia”, opublikowanej w Rosji w limitowanej edycji w przededniu rewolucji. W każdym razie nawet jeśli taka książka była w Rosji, to po jej publikacji została gdzieś ukryta.

Dziewięć świętych ksiąg (dziewięć ksiąg wiedzy)

Legenda głosi, że istnieje dziewięć tajnych ksiąg, w których zgromadzona jest mądrość i wiedza ludzkości, w tym wiedza pochodząca z poprzednich cywilizacji. Każda księga dotyczy innej dziedziny nauki, dziewięć ksiąg jest starannie ukrytych i chronionych przez Związek Dziewięciu.

Publicznie o istnieniu tajnych ksiąg zaczęło być wiadomo w 1927 roku, kiedy Talbot Mundy, który służył w brytyjskiej policji w Indiach przez 25 lat, opublikował pół-powieść pół-śledztwo. W niej angielski rezydent stwierdził, że Dziewięciu Nieznanych naprawdę istnieją, i że każdy z 9 najwyższych członków związku jest opiekunem jednej Księgi poświęconej określonej gałęzi wiedzy. Te księgi są stale aktualizowane, będąc w rzeczywistości najbardziej kompletnymi zbiorami prac naukowych w historii ludzkości.

Czy cel jest naprawdę szlachetny?

Zakłada się, że związek Dziewięciu Nieznanych brał udział w usuwaniu elektryczności ze starożytnego Sumeru i Egiptu, uczeni prowadzący udane badania w dziedzinie subtelnej energii, telepatii transmisji energii na odległość często znikali lub umierali, a ich badania również znikały.

Nie wszystkie zaginione badania miały charakter militarny, czasami wiedza, która nie była związana z bronią, też była niszczona. W szczególności elektryczność w starożytności i badania w dziedzinie telepatii i innych ponad zdolnościach ludzkich. Oczywiście, z czasem wszystko mogłoby być użyte jako broń, a jednak utracona wiedza przyniosłaby ludzkości znaczne korzyści. Jednak ta wiedza jest teraz niedostępna.

Czy konieczne jest niszczenie nauki tak gorliwie, aby zapobiec Armagedonowi? Mało prawdopodobne. Wiele zniszczonej niezwykłej wiedzy może przynieść ludzkości po prostu niewyobrażalne korzyści, chociaż oczywiście istnieje inna wiedza, która może zaszkodzić. Ale z jakiegoś powodu ta wiedza, choć w małym stopniu, jest już dostępna. Niezbędna wiedza mająca na celu doprowadzenie ludzkości do nowego poziomu jest wciąż niedostępna, co może świadczyć o prawdziwych celach Rady Dziewięciu.

Związek Dziewięciu Nieznanych

Według legendy rada Związku Dziewięciu składała się tylko z 9 osób, których nazwiska nie były ujawnione. Związek werbował także naukowców, polityków i władców, aby wzmocnić swoje możliwości i wpływy.

Historia, której nie było

W dużej mierze dzięki związkowi Dziewięciu Nieznanych, elektryczność została publicznie ujawniona dopiero w XIX wieku, badania w dziedzinie magii i telepatii są nadal nieznane, alternatywne źródła energii nie są wprowadzane, a często nawet nieznane.

Wciąż wierzymy, że Ziemia jest jedyną zaludnioną planetą, że magia i telepatia są fikcją, a benzyna i silnik turbinowy są najbardziej wydajnymi źródłami energii, podczas gdy powstrzymywanie, a nawet degradacja nie uratowały ludzi przed wieloma wojnami i katastrofami, które uniemożliwiły ludzkości stanie się lepszą.

Księgi związku Dziewięciu Nieznanych

Legenda głosi, że związek Dziewięciu Nieznanych prawdopodobnie zdobył tajne księgi Atlantydy, było to dziewięć ksiąg.

Każda księga zawierała wiedzę z określonej dziedziny nauki, wiedzę znacznie szerszą od współczesnej. Legenda mówi również, że każdy z Dziewięciu otrzymał oczywiście jedną z nich, aby ją chronić i zapobiec wyciekowi wiedzy z tych ksiąg.

Stwierdzono również, że stowarzyszenia wykorzystywały wiedzę z tych ksiąg i, w dużej mierze dzięki tej wiedzy osiągnęły takie wpływy i możliwości.

Pierwsza księga Dziewięciu Nieznanych

Ta księga mówi o psychologii tłumu i wpływie na masy. Pierwsza księga jest jedną z najbardziej niebezpiecznych, ponieważ pozwala kontrolować cały świat.

Druga księga Dziewięciu Nieznanych

Ta księga poświęcona jest układowi nerwowemu. Zawiera informacje o różnych sposobach zabijania. Opisuje szczegółowo, jak kontrolować przepływ prądów nerwowych w ciele, jak zabijać i ożywiać człowieka za pomocą jednego dotknięcia.

Wyciek informacji z tej księgi wyjaśnia pojawienie się sztuk walki Wschodu, „pewnego razu tybetański mnich wrócił z długiej podróży i zaczął uczyć swoich towarzyszy broni z drużyny pierwszych piętnastu metod”.

Trzecia księga Dziewięciu Nieznanych

W tej księdze zebrano informacje o mikro- i makrobiologii.

Czwarta księga Dziewięciu Nieznanych

W tej księdze jest zawarta wiedza z chemii, opisy o wzajemnej przemianie i transmutacji metali.

Piąta księga Dziewięciu Nieznanych

Księga opisuje ziemskie i pozaziemskie sposoby komunikacji.

Szósta księga Dziewięciu Nieznanych

Ta księga poświęcona jest grawitacji. Kilka lat w temu w Tybecie (Lhasa) odkryli pewne sanskryckie dokumenty i posłali je do przekładu na uniwersytet Chandrigarh. Dr Ruf Reina z tego uniwersytetu powiedział niedawno, że te niezwykłe dokumenty zawierają instrukcje dotyczące budowy międzygwiezdnych statków kosmicznych!

Ich sposób poruszania się, jak powiedział, był „antygrawitacyjny” i opierał się na systemie podobnym do systemu używanego w „laghim”, nieznanej mocy „JA” istniejącej w mentalnej strukturze człowieka, „sile odśrodkowej wystarczającej do pokonania przyciągania grawitacyjnego”.

Zgodnie z naukami hinduskich joginów, jest to tajemnicze „lahhima”, które pozwala człowiekowi lewitować. Opisał także możliwy lot na Księżyc. Te statki nazywane są wimanami.

Być może to właśnie ta księga została utracona, chociaż trudno uwierzyć, że wpływowe stowarzyszenie pozwoli na upublicznienie tych informacji. Być może jest to tekst napisany przez kogoś z inicjowanych, a później zagubiony.

Siódma księga Dziewięciu Nieznanych

Księga mówi o świetle, świetle jako zjawisku – słonecznemu, elektrycznemu itp.

Ósma księga Dziewięciu Nieznanych

Księga zawiera informacje o kosmogonii i prawach rozwoju kosmosu.

Dziewiąta księga Dziewięciu Nieznanych

Ta księga poświęcona jest socjologii i mówi o prawach ewolucji społeczeństwa. Dziewiąta księga pozwala przewidzieć ich powstanie, stadia rozwoju i schyłek.

Nie ma wątpliwości, że społeczeństwo, które posiadałoby taką tajną wiedzę, mogłoby osiągnąć niewiarygodny wpływ i bezprecedensowy sukces.

Tłumaczenie: Treborok
Źródła oryginalne: Kramola.info, Neo-Ezoterika.ru
Źródło polskie: Treborok.wordpress.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. lcoyote 08.04.2019 18:13

    Nawet kościół rzymski głosił “Prawda was wyzwoli” ale prawdę ukrywano zawsze. Wiedza oddana LUDZKOŚCI jest niekorzystna dla MOŻNYCH. Dalej można powiedzieć, że “głupcami łatwiej rządzić i manipulować”

  2. AP 07.05.2019 09:39

    Ciekawy jestem, co znajduje się w watykańskiej bibliotece i czemu tak usilnie nie chcą nam tego pokazać. Może jedną z tych ksiąg dzierży kościół?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.