Światowe oszustwo i spisek przeciwko ludzkości

Opublikowano: 13.09.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 70

Jesteśmy świadkami światowego oszustwa, spisku przeciw ludzkości, nie wiem czy jest to tylko reset ekonomiczny na światową skale czy planowa depopulacja jak twierdzą niektórzy. Fakt bezsprzeczny jest taki, że Covid – 19 jest manipulacją na skale światową, być może tzw. fałszywą flagą. Ustalono że do 2022 roku na całym świecie wprowadzi się paszporty szczepienne, są to prawodawstwa powstałe mniej więcej od 2008 do 2018 roku, jest to więc planowane z dużą rozwagą i wyprzedzeniem. Nie wierzysz? To zobacz ten plik PDF.

Nasza krajowa ustawa o przymusowym podaniu leku w przypadku wystąpienia stanu epidemii została zatwierdzona w 2008 roku, w tej chwili cały czas mamy w Polsce stan epidemii, tak więc każdemu z nas można zgodnie z prawem pod przymusem pobrać wymaz niszcząc naturalną barierę ochronną naszego organizmu lub podać lek, szczepionkę, trutkę lub cokolwiek na siłę bez naszej zgody.

Nie wiem czy satelity Muska i sieć 5 G jest z tym powiązana, ale nie wykluczam tego. Nie wiem też czy przypadkowe są podobieństwa tego planu do apokalipsy wg Św. Jana.

Idąc tym śladem możemy się pewnie spodziewać, że będą dwa rodzaje chipów na ręku i na czole (podanie donosowe jak w „Pandemii strachu” z Netflixa).

Dopuszczam możliwość taką, że podobieństwa do apokalipsy (jak 666 czy znak bestii na prawej ręce lub na czole) zrobione są specjalnie, tak żeby tych co nie uwierzą w COVID-19 oszukać w inny sposób tj. poprzez ich wiarę. Nie zdziwi mnie jeśli na świecie zaczną się jakieś objawienia maryjne i ludzie będą się modlić i prosić o litość.

W mojej chłodnej ocenie jest to taka sama część planu jak wszystko inne. Plan jest doskonały, zakłada różne warianty w zależności od zachowania ludzi, a zachowania są NA BIEŻĄCO MONITOROWANE. Jest system który prawdopodobnie może przewidzieć jak się zachowamy i w zależności od wyniku badania zmienia się sposoby manipulacji. Manipulują nami środki masowego przekazu, Internet a nawet ludzie których znamy i lubimy, niektórzy świadomie a większość nie. Naszym zachowaniem możemy ten plan opóźnić lub przyspieszyć, ale jak sądzie nie możemy go zmienić. Aby jak najmniejsza część z nas zorientowała się o co chodzi robi się szum informacyjny, powstaje cała masa manipulacji, półprawd, nie prawd, specjalnego zmieniania nieprawdy w prawdę. Ogólne ogłupianie i zastraszanie tak, żeby ludzie używali mózgu jaskiniowca tj. tej części, która odpowiada za odruchy przetrwania i nie pozwala nam myśleć logicznie i łączyć faktów a jedynie każe uciekać. Doskonale wykorzystane też jest nasze lenistwo i skłonność do wygodnictwa. Najśmieszniejsze jest to, że każdy z nas ma innego Bożka dla jednych jest to PiS, dla drugich Unia Europejska, nauka, Kościół…

Zakładając, że ich taki czy inny Bożek nie wziąłby udziału w spisku, automatycznie wykluczają jego istnienie i ignorują fakty.

Inna sprawa, że ludzie w swojej naturze są dobrzy, nie mieści im się w głowach, że ktoś może planować zabijanie. Nie żyjemy długo, nikt nie pamięta co robiliśmy w obozach koncentracyjnych czy podczas inkwizycji. Gdybyśmy żyli kilka tysięcy lat, może uświadomilibyśmy sobie, że od zawsze garstka ludzi manipuluje resztą.

Czy jesteśmy w stanie się zorientować o co chodzi, kim jesteśmy i zerwać kaganiec?

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,80 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o