Światowe Forum Ekonomiczne chce zwalniania nieszczepionych

Opublikowano: 22.05.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3209

Dyskryminacja osób niezaszczepionych eksperymentalnymi preparatami medycznymi cały czas się nasila. Mit dobrowolnej szczepionki prysł jak mydlana bańka. Doświadczamy wprowadzenia dyskryminacji sanitarnej na poziomie europejskim w postaci niekonstytucyjnych paszportów szczepień. Wkrótce może się okazać, że niezaszczepieni nie będą mogli pracować.

Światowe Forum Ekonomiczne wskazało w poniedziałek, że wspiera pracodawców zmuszających pracowników do przyjęcia jednej z kontrowersyjnych szczepionek przeciw Covid pod groźbą zwolnienia z pracy, jeśli zdecydują się nie przyjąć szczepionki. Po intensywnej reakcji internautów globaliści usunęli pierwszą formę tweeta i przesłali kolejny post z tą samą grafiką i poprawionym podpisem. „Zdobądź szczepionkę na COVID-19 – albo możesz ponieść konsekwencje ze strony swojego pracodawcy #COVID19 #JobsReset21” – czytamy w oryginalnym tweecie opublikowanym w poniedziałek. Tweetowi towarzyszyła kolorowa grafika przedstawiająca rzekome wyniki ankiet firm, które zwolniłyby pracowników za odmowę przyjęcia szczepionki.

Artykuł na stronie WEF, który został okraszony infografiką z tajemniczego badania sondażowego, z której wynika, że 40 procent ankietowanych firm wymaga, aby wszyscy pracownicy byli zaszczepieni przeciwko COVID-19. Po krytyce, WEF bezceremonialnie usunął tweet i we wtorek opublikował post z tą samą grafiką i linkiem, ale już z innym podpisem „Ankieta: Czy pracownicy będą musieli otrzymać szczepionkę COVID-19? #COVID19 #JobsReset21”. Komentarze do nowego posta zostały szybko wypełnione zrzutami ekranu pierwszego, usuniętego tweeta.

Informacje na stronie internetowej WEF opisują niektóre z tematów, które zostaną omówione na forum Jobs Reset 2021 w Genewie w Szwajcarii, np. „Zwalczanie systemowego rasizmu: 56 firm tworzy globalną koalicję, aby zapewnić sprawiedliwość rasową w miejscu pracy”, opisaną jako „Nowa inicjatywa Forum wspierana przez liderów korporacji ma na celu ustanowienie nowych globalnych standardów sprawiedliwości rasowej i etnicznej w biznesie”.

Wydaje się, że to już jest nieuniknione. Globaliści szykują się do tego, żeby zobowiązać korporacje i inne firmy do wyrzucania z pracy i to już niedługo. Właściwie to się już dzieje, na przykład w branży medycznej, w służbach mundurowych, czy w samorządach (Wałbrzych,Poznań). Jeśli będziemy biernie się temu przyglądać, globaliści konsekwentnie, krok po kroku urządzą nam gułag.

Na podstawie: Twitter.com, WEForum.org [1] [2]
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. pikpok 22.05.2021 13:50

  Jak to wszystko ładnie współgra z nową rewolucją przemysłową Schwaba.

 2. Wujek Polonii 22.05.2021 14:03

  Jak informacja o przyjęciu szczepienia ma się do tajemnicy lekarskiej i do RODO? Pracodawca może co najwyżej dowiedzieć się o L4 i nic poza tym. Na co choruję i jak się leczę to moja sprawa.
  Proponuję, każdego pracodawcę, który interesuje się Waszym zdrowiem, od razu zgłaszać do prokuratury, z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. Póki jeszcze jest możliwość i takie prawo.

  Tuz z Talii

 3. 3steta 22.05.2021 15:15

  Takie cyrki się dzieją w tej pandemii.. a jeszcze Bill Gates powiedział, że to nie jest ostatnia epidemia w najbliższych latach (!). Nazwał tę epidemią “pandemia 1”. Teoria spiskowa,że dzieci i młodzież będą szczepione okazała się prawdą (żadne zaskoczenie) – bo są starania by dopuścić szczepionkę dla tych grup wiekowych … Jesli w tej Pandemii 1 szczepienia pozostaną nieobowiązkowe to przy Pandemii 2 będą ludzie szczepieni przymusowo.

 4. Foxi 22.05.2021 16:51

  Niedawno zmarł bardzo bogaty polak. Miał ubezpieczenie zdrowotne na 5 milionów. Niestety rodzina nic nie uzyskała z tego ubezpieczenia ponieważ ubezpieczyciel dowiedział się o tym, że ten pan był zaszczepiony i odmówili wypłaty świadczeń uzasadniając to tym że “pan uczestniczył w genetycznym eksperymencie medycznym” który to fakt powoduje utratę ubezpieczenia. Generalnie udział w eksperymentach medycznych dyskwalifikuje i takie osoby wykupują zupełnie innego rodzaju ubezpieczenia. Dlatego jeśli was cisną np w pracy, to piszcie pisma do ZUS aby wydali wam na piśmie oświadczenia w temacie.
  PS
  Co do newsa i jego źródła to myślę, że to jest fakenews kreowany przez spindoktorów z tego no wiecie plemienia diabłów – po to by wybadać potencjalny rynek uzyskania darmowych pieniędzy…

 5. BANDZIORkaq 22.05.2021 19:43

  #Foxi z tymi ubezpieczeniami to prawda- u teraz taka sytuacja- zaszczepione osoby nie zalapią się na wypłatę polisy- więc im więcej osób da się zaszczepić, tym… Koniaczku? Stać mnie.

 6. hashi 22.05.2021 22:49

  KE zamówiła u producentów 1800 mln szczypawek, na jednego dorosłego w UE przypada więc 6 sztuk aż do roku 2023 kiedy zakończy się eksperyment medyczny. Brać bo zabraknie i szykować się na 4- 8 – 10 fale. Bez paszportów czeka apartheid sanitarny, nowy faszystowski ład witamy.

 7. MrMruczek 23.05.2021 08:18

  Tworzą światowy gułag, i im się to uda, bo skutecznie skłócili ludzi. Duża część ludzkości została śmiertelnie przestraszona i stała się podatna na wszelkie sugestie. Zaakceptują każdą podłość, jeśli się im wmówi, że pomoże chronić ich przed “zarazą”. Będzie tak, jak w czasach III Rzeszy. Paszporty i chipy covidowe dopełnią formalności. Najpierw eksterminacja społeczna, a z tymi, którzy pozostaną zrobią już co zechcą.

  Swoją drogą, to socjologiczny majstersztyk, zmodyfikować koronawirusa grypy i wypuścić w świat wywołując epidemię grypy o dość ostrym przebiegu!
  Nazwać zmodyfikowany patogen grypy jak znane wcześniej, groźniejsze, wykryte u zwierząt – SARS-COV-19!
  Zmanipulować przekazy medialne tak, by ludzie uwierzyli w nową “Czarną Śmieć”!
  Wprowadzić terror sanitarny, by doprowadzić do zapaści krajowych systemów ochrony zdrowia, pozbawić w ten sposób ludzi opieki zdrowotnej, aby zwiększoną śmiertelność przypisać tej “strasznej chorobie” i jeszcze bardziej nakręcić spiralę strachu!
  Wmówić wystraszonym ludziom, że aby uniknąć lub przeżyć tą “straszną” chorobę” muszą zrezygnować ze swych podstawowych praw, że muszą izolować się w domach!
  Usprawiedliwiając wyższą koniecznością doprowadzić do ruiny małe biznesy, bo korporacyjne muszą pracować jak zwykle, ale, a jakże, w rygorze sanitarnym!
  Wmówić ludziom, że jedynym ratunkiem jest “szczepionka”, by bezkarnie za wstrzykiwanie nieprzebadanych pod względem długofalowych konsekwencji preparatach oszukanym naiwnym ludziom zarabiać grube miliardy!

  A to nie wszystko, bo te działania otworzyły niemal nieskończone możliwości!
  Wystarczy zmanipulować odpowiednio statystyki, by światowe rządy zmuszały nas do płacenia za to szaleństwo kilka razy w roku!
  No i nie można też zapominać o potencjale biznesowym dla branży, którym będzie ta masa chorych ludzi, którym “szczepionki” pomogły uniknąć strasznego losu przechorowania grypy.

  Ujmę to tak, że rośnie we mnie bunt i wściekłość, a na usta cisną się takie przekleństwa, jakich świat jeszcze nie wymyślił!

 8. Admin WM 23.05.2021 09:15

  „Co do newsa i jego źródła to myślę, że to jest fakenews”

  Źródłem informacji jest Światowe Forum Ekonomiczne. Są linki do oficjalnego profilu na Twitterze i dwa linki do strony tej organizacji. Więc to nie jest fake news. Możliwe natomiast jest, że Światowe Forum Ekonomiczne puszczając takie komunikaty chce ludzi z takimi sankcjami oswoić (patrz – „okno Overtona”).

 9. Foxi 23.05.2021 19:13

  @Admin właśnie coś takiego miałem na myśli. Diabły w ten sposób testują na ile mogą sobie pozwolić wykonując kolejny etap planu. Przecież doktryna wojenna USA mówi wyraźnie, że nowe wojny przyszłości będą “informacyjne” i toczone w internecie. Ostatnio testowali przebieg manipulacji medialnej opartej na papierkach z lodów. Myślę że z każdym miesiącem będzie tego więcej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.