Świat stanie w atomowym ogniu?

Opublikowano: 20.03.2022 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2993

Oto w jaki sposób można zabezpieczyć zdrowie przed skutkami użycia broni jądrowej (atomowej). W przypadku użycia broni chemicznej i/lub bakteriologicznej należy postępować identycznie, jak w wyżej opisanej sytuacji dotyczącej użycia broni jądrowej, z tą tylko różnicą, iż nie musicie pić jodku potasu lub zażywać suplementów diety, które zawierają jod, ale za to, powinniście przyjmować węgiel (taki sam, jak na zatrucia pokarmowe). I pamiętajcie – zawsze i wszędzie uszczelniajcie mieszkanie, aby nie dostało się do niego powietrze skażone promieniotwórczo, biologicznie lub chemicznie.

Drodzy Czytelnicy pojedyncza porcja jodku potasu zabezpiecza tarczycę na 24 godziny, a tym samym, w dniu EWENTUALNEGO ataku nuklearnego proszę przyjąć kolejną, drugą jego dawkę. Uwaga, u osób po 40 roku życia, jodek potasu możne wywołać bardzo negatywne skutki na przykład potężną reakcję alergiczną i dlatego też, najprostszym, najbezpieczniejszym i najłatwiejszym dla wszystkich sposobem (rekomendowanym przeze mnie) zabezpieczenia się przed skutkami użycia broni jądrowej (atomowej) jest kupienie sobie zwykłego suplementu diety.

Tak, dobrze przeczytaliście, otóż zakupienie suplementu diety w postaci preparatu witaminowo – mineralnego, który ma, w swoim składzie, jak największą dawkę jodu i rozpoczęcie zażywania go, na 1 miesiąc przed planowanym atakiem jądrowym (jeżeli jest możliwe w miarę sensowne przewidzenie iż do takiego ataku rzeczywiście dojdzie) oraz kontynuowanie „łykania” tego preparatu przez 3 miesiące, licząc od daty wybuchu bomby atomowej.

Równolegle, cały czas, poczynając już od dzisiaj, należy w kuchni stosować do posiłków sól jodowaną oraz przed, w trakcie i po ataku nuklearnym (przez przynajmniej 3 miesiące) jeść po około 0,5 kilograma jabłek dziennie wraz z ich pestkami (pestki przed przełknięciem należy dokładnie pogryźć). Ponadto, bezpośrednio przed atakiem, w momencie jego trwania i przez około 1 miesiąc po użyciu broni jądrowej należy pić, 4 razy dziennie, po szklance wody, w której będzie rozpuszczona soda oczyszczona (1 pełna łyżka stołowa sody na każdą szklankę wody), gdyż neutralizuje ona radioaktywny uran (tlenek uranu).

Nadto, przed spodziewanym atakiem, należy zawsze zamykać szczelnie mieszkanie i wyłączyć, na stałe, wentylatory oraz uszczelnić wszystkie progi, okna, kratki wentylacyjne i lufciki. Jeśli, w tym czasie, nie będziecie palić (na okrągło) w piecu lub w kominku, to proszę również o uszczelnienie komina (o dokładne zatkanie go). W razie bezwzględnej konieczności, wręcz przymusu wyjścia na dwór, gdzie będzie unosić się skażone radioaktywnie powietrze, należy założyć na siebie gumowy, rybacki płaszcz lub wór foliowy.

Ubrać się, w tę „odzież ochronną”, należy od stóp do głowy, a ponadto, wskazanym jest także włożenie gumowców na nogi. Z kolei, będąc na zewnątrz, oddychać należy przez wojskową maskę przeciwgazową lub zwykłą maseczkę przeciwpyłową (dostępną w sklepach z artykułami budowlanymi), ewentualnie przez szmatkę lub gazę solidnie zmoczoną / nasączoną zwykłą wodą.

Po powrocie do domu, wyżej wymienioną „odzież ochronną” należy zdjąć w przedpokoju lub w piwnicy i zamknąć w szafce, a samemu powinno się natychmiast wziąć kąpiel w wannie, w której będzie rozpuszczone około 0,5 kg zwykłej sody spożywczej (sody oczyszczonej) na 50 litrów wody. Jeśli nie macie wanny, to proszę takim wodnym roztworem sody (o wyżej wspomnianych. proporcjach) obmyć się delikatną szmatką, a następnie spłukać się, polewając kubkiem tenże roztwór po własnym ciele.

Jednocześnie, proszę kupić sobie około 50 kilogramów sody oczyszczonej, na zapas, już teraz, po cenach hurtowych, w sklepach rolniczych z paszą dla zwierząt hodowlanych. Bieliznę, koszulę, spodnie, sweter i tak dalej, to jest ubrania, w których wychodziliście z domu podczas ataku jądrowego na przykład na sąsiednie państwa, bezpośrednio po nim, a nawet do tygodnia od daty zdetonowania głowic nuklearnych, wyrzućcie na zewnątrz mieszkania.

Następnie (nie dotykając ich gołą skórą) zanieście je do wykopanego w ziemi dołu (znajdującego się w lesie, z dala od zabudowań mieszkalnych, gospodarczych oraz ujęć wody pitnej i innych akwenów, to jest z dala od studni, przepompowni, jezior, rzek, stawów, zalewów i tak dalej) i zakopcie. Absolutnie nie wolno Wam spalać tych ubrań w ogniu, bo dym z ogniska, w którym będziecie palić skażoną odzież, również będzie radioaktywny, a tym samym, będzie on zabójczy dla Was i innych ludzi oraz zwierząt.

W przypadku użycia broni chemicznej i/lub bakteriologicznej należy postępować identycznie, jak w wyżej opisanej sytuacji dotyczącej użycia broni jądrowej, z tą tylko różnicą, iż nie musicie pić jodku potasu lub zażywać suplementów diety, które zawierają jod, ale za to, powinniście przyjmować węgiel (taki sam, jak na zatrucia pokarmowe). I pamiętajcie – zawsze i wszędzie uszczelniajcie mieszkanie, aby nie dostało się do niego powietrze skażone promieniotwórczo, biologicznie lub chemicznie.

Źródło: Salon-Informacyjny.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. RastaMan 22.03.2022 10:37

    Aha

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.