Świat bezgotówkowy oznacza koniec prywatności

Opublikowano: 13.11.2020 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2062

Kraje w błyskawicznym tempie przechodzą na waluty cyfrowe. To jest przyszłość pieniędzy. Waluty cyfrowe mają zastąpić gotówkę tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy świadkami tego jak Europa, Kanada, Azja, a nawet Chiny zmierzają w kierunku nowego cyfrowego świata, zapewniając sobie całkowitą kontrolę, opodatkowanie wszystkiego, śledzenie wszystkich i każdej możliwej transakcji.

Widzimy też jak światowi liderzy, w tym Trudeau, są zniecierpliwieni, by zobaczyć upadek Trumpa, ponieważ stanął w opozycji do tego ruchu.

Nawet Chiny rozpoczęły testy nowego cyfrowego juana, w międzyczasie delegalizując BitCoina. Jesteśmy świadkami tego samego rozwoju w Europie. W USA, zgodnie z prawem, jeśli wracasz do kraju z zagranicy powinieneś zgłosić jaką masz walutę cyfrową, jeśli masz przy sobie ponad 10000 USD, nawet jeśli miałeś je podczas wyjazdu. Ostrzegałem, że Bitcoin mógł swobodnie się rozwijać ponieważ rząd chciał, aby ludzie przyzwyczaili się do cyfrowych walut. Kiedy już się przebili z ideą wystarczyło jedno pociągnięcie pióra, aby zdelegalizować Bitcoina i zamienić wszystko na cyfrową, narodową walutę.

Waluta cyfrowa stanie się walutą międzynarodową. Wiele krajów ma nadzieję, że zdetronizuje to dolara. Chińczycy traktują to jako sposób na ominięcie systemu SWIFT, którego Zachód używał do nakładania sankcji na kraje. Pod tym względem sami sobie to zgotowali.

Jednak ten nowy świat gospodarki cyfrowej przynosi wielkie szkody dla naszej wolności. To dlatego Bill Gates naciska na te właśnie zmiany w ONZ, którą to organizację najwyraźniej kupił. Gates szuka monopolu daleko wykraczającego poza Microsoft. Chce monopolu na świat cyfrowy.

Myślę, że jego marzenia są znacznie większe od jego ego. Pieniądz cyfrowy to sposób na wgląd w to co robi każdy obywatel pozwalając każdemu rządowi śledzić swoich obywateli. W Stanach Zjednoczonych IRS już używa cyfrowych informacji do nielegalnego śledzenia osób, a to dopiero początek.

Na spotkaniach G20 w 2017 r. za kurtyną toczyły się dyskusje o wyeliminowaniu fizycznych walut. Od września 2017 r. rządy rozpoczęły swój tajny program dostosowywania się do nowego systemu bankowego. Ma on zapewnić natychmiastowe przelewy w celu wsparcia elektronicznej waluty. Możesz iść do sklepu, za coś zapłacić, ale pieniądze nie pojawiają się przez trzy dni na koncie. To musiało się to zmienić, aby cyfrowa waluta stała się opłacalna.

Bill Gates wysłał nawet swoją żonę, by proponowała wśród krajów G20 by wprowadziły cyfrowe waluty. Melinda Gates zwróciła się do G20, twierdząc, że wzmocni to pozycję kobiet. Powiedziała grupie G20, że wyeliminowanie pieniądza papierowego i przejście w 100% na waluty cyfrowe w dziwny sposób wzmocni pozycję kobiet, które w przeciwnym razie są uciskane przez pieniądz papierowy. Nie jestem w stanie zrozumieć tej logiki. Ale ona również promowała fakt, że kobiety są uciskane ponieważ mają dzieci. Zajmuje się więc całą teorią depopulacji w ramach ratowania świata przed zmianami klimatu.

Nie miejmy co do tego złudzeń. Oni wszyscy spiskowali, aby pozbyć się Trumpa, ponieważ stoi on na drodze nie tylko programów klimatycznych, ale do całkowitej uzurpacji świata.

Źródło oryginalne: Armstrongeconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. MasaKalambura 13.11.2020 12:41

  Kiedy wprowadzą e-pieniądze jako jedyną formę płatności, wtedy zacznie się NWO i wtedy zacznie się ucisk.

 2. pikpok 13.11.2020 13:04

  I szczepionki z nano syfem , który prawdopodobnie dobiera się do rdzenia kręgowego.
  https://wolnemedia.net/szczepionka-na-sars-cov-2-powoduje-zapalenie-rdzenia-kregowego/

 3. BANDZIORkaq 13.11.2020 16:03

  Jakoś nadmiar gotówki nigdy mi nie ciążył ….narzucona uczciwość przestaje być cnotą, podobnie jak narzucone macierzyństwonigdy nie będzie pełnowartościowe, w pewnej mądrej książce piszą, że ponoć Stwórca obdarzył nas przymiotem zwanym wolną wolą, ktoś więc tu podważa moje podstawowe prawo do samodecydowania o sobie.

 4. dfg 14.11.2020 09:44

  Tak, “podstawowe prawo do samodecydowania o sobie” znika w reżimach totalitarnych, już nawet we współczesnym socjalizmie jest ograniczone. Niewątpliwie zmierzamy w tę stronę. Może nie będzie to świat znany z twórczości Sołżenicyna, bo świat się zmienia, ale z pewnością przyszłość nie rysuje się różowo.

 5. MasaKalambura 14.11.2020 13:04

  Genialnie zły plan e-gotówki wprowadzają bezwzględnie.
  Tak oto:
  https://www.youtube.com/watch?v=Bd4VBIgByes&ab_channel=IndependentTrader

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.