Supercywilizacja. Odkrycie polskiego naukowca

Opublikowano: 02.03.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1121

Znana historia świata jest tylko fragmentem dziejów naszych przodków. Okazuje się, że jakieś 7000 lat p.n.e. istniała globalna cywilizacja, na ślady której natknął się polski naukowiec prof. Benon Zbigniew Szałek z Uniwersytetu Szczecińskiego. Badania uczonego oparte są na glottochronologii, czyli datowania na podstawie podobieństw lingwistycznych. Szałek po drobiazgowych studiach uznał, że niektóre języki są do siebie podobne, choć teoretycznie tak być nie powinno. Przy okazji badacz odczytał pismo rongo-rongo, które wywodzi się z cywilizacji Doliny Indusu. W całą sprawę zamieszany jest tajemniczy biały lud.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.