Superbroń HAARP jest nadal używana do działań militarnych

Opublikowano: 22.03.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4050

Rumuński generał stwierdził, że program Active Auroral Research Program (HAARP) nigdy nie został zamknięty, ale przez lata był stale ulepszany i aktualizowany.

Ekspert w dziedzinie geoinżynierii, gen. Emil Strainu, opisał dla serbskich mediów niebezpieczeństwa związane z HAARP. Nazwał go „apokaliptyczną bronią”, mówiąc dziennikarzowi Draganowi Vujicicowi, że może on potencjalnie zostać użyty do wojny ekonomicznej, zmian klimatu i kontroli populacji. HAARP podobnież zaczęty był jako przedsięwzięcie naukowe mające na celu badanie właściwości i zachowania jonosfery.

„System HAARP działa od 1993 roku” – powiedział Strainu. „Liczba anten i nadajników rosła z roku na rok, a w użyciu jest ponad 180 anten i głównych generatorów. Dziś HAARP ma najwyższą moc w swojej historii i może wykonywać misje w dowolnym miejscu na świecie”.

Strainu wyjaśnił trzy główne kierunki geoinżynierii. Pierwszym z nich jest geoinżynieria CO2, której celem jest usuwanie dwutlenku węgla z atmosfery. Drugi to geoinżynieria słoneczna, która ma na celu modyfikację ilości promieniowania słonecznego pochłanianego i uwalnianego do atmosfery ziemskiej.

Geoinżynieria wojskowa, trzeci kierunek, wykorzystuje technologie modyfikacji środowiska do celów militarnych we wszystkich trzech środowiskach – lądowym, morskim i powietrznym. Według Strianu obecny problem „zmian klimatycznych” wydaje się być spowodowany takimi właśnie projektami geoinżynieryjnymi, potajemnie prowadzonymi przez dziesięciolecia.

Najpotężniejsza instalacja HAARP znajduje się w Gakona na Alasce, która została zamknięta w 2014 roku i dwa lata później, w 2016 roku, przeszła pod nadzór University of Alaska Fairbanks (UAF). Strianu zwrócił jednak uwagę, że była to przykrywka armii amerykańskiej i Centralnej Agencji Wywiadowczej do kontynuowania operacji HAARP.

Strianu opowiedział również, że był w obiekcie UAF HAARP i odkrył, w jaki sposób używana jest broń. Powiedział, że niektóre z jego zastosowań obejmują wywoływanie eksplozji podobnych do tych powodowanych przez bomby atomowe; modyfikowanie środowiska i tworzenie huraganów, tornad, trąb wodnych i tsunami na obszarach, na których zwykle nie występują.

Broń może również generować trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów, stymulując obszary podatne na takie zjawiska. Może również zmieniać fale mózgowe i kontrolować procesy myślowe ludzi.

Biorąc pod uwagę rewelacje generała, wielu w mediach społecznościowych wskazuje na HAARP jeśli chodzi o ogromne trzęsienia ziemi w lutym 2023 r., które nawiedziło Turcję i Syrię. W katastrofie zginęło co najmniej 54 387 osób.

Strianu nie jest osamotniony w stwierdzeniach na temat istnienia broni geoinżynieryjnej. Jego koleżanka z Rumunii, senatorka Diana Iovanovici Sosoaca, przekonywała podczas przemówienia w rumuńskim parlamencie, że trzęsienie ziemi w Turcji mogło być wynikiem użycia broni tektonicznej przez globalistów przeciwko Ankarze. Zdaniem senator, bunt prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana wobec globalistów nie został dobrze przyjęty.

https://www.youtube.com/watch?v=KdrOmt3JnWI

Sosoaca wskazała na „150 wstrząsów wtórnych [tego] niszczycielskiego trzęsienia ziemi, z czego drugie było większe niż pierwsze” jako dowód na sztuczny charakter wstrząsów”. Dodała, że geobroń „istnieje od bardzo dawna” i „do tej pory była używana bez powodowania zbyt wielu ofiar, prawdopodobnie do eksperymentów”. „Teraz zostało to wcielone w życie” – zauważyła senatorka. „Ale nikt nie pomyślał, że ludzie będą musieli umrzeć – tak wielu ludzi i w tak straszny sposób”.

Liczne posty w mediach społecznościowych twierdzą, że HAARP jest używany do inżynierii burz i fal upałów. Niektórzy sugerowali nawet jego użycie jako narzędzia do wywołania paniki klimatycznej i uczynienia ludzi bardziej otwartymi na politykę blokad klimatycznych. Co gorsza, HAARP został uznany za narzędzie depopulacyjne.

Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 22.03.2023 17:57

    To chyba oczywiste że nie pompuje się tylu milardów w projekt tylko naukowy…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.