Sumeryjski król Etana podróżował w kosmosie w statku kosmicznym

Opublikowano: 23.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 608

W 2016 roku iracki minister transportu Kazem Finjan wygłosił sensacyjne oświadczenie podczas swojej podróży służbowej do Dhi Qar. Według niego Sumerowie mieli własny port kosmiczny oraz sumeryjskie statki kosmiczne i aktywnie podróżowali w kosmosie, swobodnie operując w przestrzeni Układu Słonecznego jak też i dalekiego kosmosu. W ślad za tym oświadczeniem przytoczono dziesiątki odczytanych tekstów sumeryjskich oraz zapis podróży w kosmos króla Etana. Zapraszamy do oglądania naszego filmu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.