Sumeryjska historia cywilizacji

Opublikowano: 12.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 79

Co można odczytać na odnalezionych w Tell al-Uhaymir tabliczkach sprzed 5000 lat? Czy starsze o 2000 lat od Biblii sumeryjskie teksty zawierają faktyczne opisy powstania gatunku ludzkiego na Ziemi? Dlaczego zakłamano oryginalne nazwy i ich znaczenie w pismach po zniknięciu cywilizacji Sumerów? Czy współczesne sekwencjonowanie DNA faktycznie przemawia za tym, że jesteśmy gatunkiem hybrydyzowanym? Nasz budowa i nieustanny ból w lędźwiach to pozostałość przemawiająca za tym, że pochodzimy z planetu o mniejszej grawitacji? Jakie dowodu prehistoryczne oraz współczesne badania to potwierdzają?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o