Subskrypcje komentarzy i publikowanie bez rejestracji

Opublikowano: 31.10.2021 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1376

Po migracji coś się zepsuło ze starą wtyczką do edycji i subskrybowania komentarzy. Obecnie działa wtyczka zastępcza do edycji komentarzy. Komentarze można też subskrybowac kanałem RSS (pod każdym wpisem jest ikonka-przycisk).

Zastanawiam się, czy warto przywracać starą wtyczkę, która jest bardzo rozbudowana i nadfunkcjonalna, czy dać sobie z nią spokój lub stworzyć inne rozwiązanie.

Stąd moje dwa pytania – do Was, Drodzy Użytkownicy:

1. Czy w ogóle korzystaliście z opcji powiadomień e-mailowych o nowych komentarzach? Potrzebujecie tego lub innej opcji niedziałającej wtyczki, której Wam teraz brak?

2. Czy zamiast starej wtyczki i otrzymywania powiadomień e-mailowych, wolelibyście np. widzieć jakąś ikonkę z komunikatem o nowych komentarzach po zalogowaniu się? Z poziomu panelu użytkownika?

Przetestowałem dzisiaj kilka wtyczek do powiadomień, ale o ile na adres redakcji w domenie wolnemedia.net dostawałem powiadomienia błyskawicznie, to na skrzynce zewnętrznej ani jednego (zablokował je pewnie antyspam).

Zainstalowałem wtyczkę do publikacji wpisów bez rejestracji. Na razie jest testowana pod kątem spambotów i nadużywania jej. Jeśli będzie uciążliwa, wyłączę ją. Jeśli przydatna i bezproblemowa – pozostawię.

Maurycy Hawranek
WolneMedia.net

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 5 , średnia ocena wartości wpisu: 4,40 na 5 możliwych)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Cosmo 31.10.2021 16:26

  Powiadomienia na email zasadniczo umożliwiały śledzenie komentarzy pod wpisem. Dla mnie użyteczna opcja albowiem powiadamianie poprzez panel użytkownika, uważam za niefunkcjonalne (zwłaszcza w wersji mobilnej) . Nie wchodzę tam w ogóle, jeśli nie chcę zamieścić artykułu. Można było zasubskrybować powiadomienia nawet nie komentując samemu. Bardzo użyteczna opcja dla mnie.

 2. Piron 31.10.2021 18:21

  Osobiście ani jedno ani drugie rozwiązanie nie jest dla mnie użyteczne (irytują mnie wszelkie świetlno-dźwiękowe zabieracze mojej wolności i czasu) najzwyczajniej w świecie na stronie startowej, w przeglądarce Vivaldi, w zakładce “Szybkie wybieranie” utworzyłem sobie folder o nazwie WM, do którego wrzucam (zapisuje) wszystkie interesujące mnie wpisy (np powyższy) i wchodzę tam kiedy chcę oraz jak chcę, (nie ma znaczenia czy to urządzenie mobilne czy komputer stacjonarny) a potem według uznania komentuję dany temat lub tylko go obserwuję.

 3. Admin WM 01.11.2021 04:34

  @Cosmo
  Komentarze bez rejestracji i logowania można też subskrybować w kanale RSS. Link pojawi się po kliknięciu w pomarańczową ikonkę pod wpisem. Wystarczy wtyczka do przeglądarki lub czytnik. Ma się wtedy pewność, że pocztowy antyspam nie zablokuje. Łatwo wtedy zarządzać subskrybowanymi komentarzami (można łatwo dodawać i usuwać).

  Istnieje możliwość zatrudnienia kogoś, kto rozwiąże problem. Specjalista wycenił naprawienie go na 100 zł. Najprawdopodobniej brakuje jakiejś tabeli w bazie danych ze starego serwera i trzeba dojść – jakiej.

  Zainstalowałem wtyczkę do publikacji wpisów bez rejestracji. Na razie jest testowana pod kątem spambotów.

 4. GregPel 02.11.2021 17:22

  Nie moge wystawić komentarza bo pisze że wykrył duplikat komentarza :/

  Wstawił się. Jest ok po odświeżeniu przeglądarki

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.