Studnia do Piekła – dokąd prowadzi przerażająca dziura na pustyni?

Opublikowano: 27.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1413

Studnia Barhouta znajdująca się na wschodzie Jemenu, znana głównie z nazwy “Studnia Piekła”, stanowi wielką tajemnicę, która po dziś nie została wyjaśniona. Nikt nie wie, co w zasadzie leży na dnie głębokiej na ponad 250 metrów dziury. Miejscowi mówią, że jest ona więzieniem dla demonów i przeklętych dusz. Stare legendy mówią o hordach złych Dżinów, które o odpowiedniej porze astrologicznej wychodzą z tej czeluści aby siać strach w okolicy. Mieszkańcy niechętnie mówią o tej dziwnej anomalii a badacze optują za zbadaniem czeluści również pod kątem mistycznym.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.