Struktury “z obcej planety” na egipskiej pustyni

Opublikowano: 11.05.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 704

Badacze tajemnic, powołując się na dane z Google Maps, poinformowali o odkryciu niezwykłych struktur na egipskiej pustyni.

Kanał YouTube SecureTeam10 twierdzi, że dziwne odciski na piasku, które są widoczne na zdjęciu, to pozostałości budynków pozaziemskiego pochodzenia. Według kanału zdjęcia zostały wykonane na wschód od Kairu.

Na filmie, który zgromadził ponad milion odsłon, pokazano dwubiegunową strukturę, podobną do otwartej pary nożyczek. Struktura jest również otoczona kilkoma kręgami.

W komentarzach użytkownicy zakładają, że pochodzenie struktury może być inne, począwszy od tajnej bazy, a skończywszy na fabryce energii słonecznej.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Abnegat 12.05.2018 10:41

    Hehehe …, “fabryka energii słonecznej” – no proszę :0 , to zmienia postać rzeczy – czyli nie słońce jednak ! ;P

  2. skrzypkima 12.05.2018 19:19

    @Abnegat No przecież Słońce świeci i świeci, skądś musi brać tę energię i voila! zagadka rozwiązana :)))

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.