Straszą trzecią falą zarazy i nowymi obostrzeniami

Opublikowano: 15.12.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1070

Rząd straszy trzecia fazą epidemii COVID-19 i zapowiada nowe obostrzenia. A więc wszystko zgodnie z przewidywanym planem w celu nakręcenia histerii i zapotrzebowania na szczepionkę (która tak naprawdę nie jest szczepionką, lecz zupełnie nowym produktem medycznym nigdy wcześniej nie stosowanym na ludziach)…

https://www.youtube.com/watch?v=YdYc0brY1DE

… od której odcina się WHO i głosi, że skutki uboczne mają zbadać państwa. Na nas?

https://www.youtube.com/watch?v=u5JK-tBhzMI


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.