W Polsce nawracają dzieci na islam

Opublikowano: 18.08.2018 | Kategorie: Filmy dokumentalne

W Polsce nawracają dzieci na islam

Liczba wyświetleń: 632

Poruszający reportaż o nastolatce z Ukrainy, która wbrew woli rodziców w wieku czternastu lat przyjęła islam. Konwersji dokonała w meczecie na warszawskiej Ochocie. Ośrodek Kultury Muzułmańskiej prowadzi Liga Muzułmańska RP, związana z ekstremistycznym Bractwem Muzułmańskim. Po obejrzeniu tego materiału trudno odpowiedzialnie twierdzić, że problemy związane z politycznym islamem nie dotyczą Polski. Autorce reportażu Kamili Kuzar należą się brawa za odwagę i chęć niesienia pomocy ludziom, od których polskie instytucje (szkoła, fundacja, sąd rodzinny) w imię multikulturowej ideologii odwróciły się plecami.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. 4444 18.08.2018 15:18

    mimo wyłączenia ad blocka dalej wyświetla się komunikat

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.