Stracił 2 metry jelita z powodu szczepionki AstraZeneca

Opublikowano: 16.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2083

Zdrowy 43-letni ojciec z Langley z Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, który przebywa w szpitalu po powikłaniach po zakrzepicy krwi, ostrzega innych, aby zwracali uwagę na oznaki problemów po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca-Oxford COVID-19.

Shaun Mulldoon i jego żona Tara mówią, że lekarze potwierdzili, że jest ofiarą rzadkiego, ale niebezpiecznego zespołu związanego ze szczepionką AstraZeneca. Skrzep w brzuchu pozostawi u niego objawy na całe życie po usunięciu dwóch metrów jelita cienkiego.

Shaun Mulldoon uważa, że nie został odpowiednio ostrzeżony przed zagrożeniami związanymi ze szczepionką ani przed nimi chroniony.

Szczepionka AstraZeneca-Oxford COVID-19 została powiązana z immunologiczną trombocytopenią (VITT). Objawy obejmują silny ból głowy, ból, obrzęk kończyn, nudności, wymioty i duszność.

Mężczyzna początkowo miał mdłości, ale objawy przekształciły się w gorączkę, ból głowy i wymioty. Za każdym razem, gdy czuł się chory, dzwonił do swojego lekarza lub na linię HealthLinkBC pod numer 811 i radzono mu pozostać w domu

W końcu zaczął wymiotować i krwawić. „Siedemnaście dni po szczepionce poszedłem na pilną operację usunięcia ponad sześciu stóp jelita cienkiego. Miałem masywny zakrzep krwi. Druga operacja dwa dni później, usunęła jeszcze więcej. Chirurg powiedział mi, że byłem blisko utraty życia”.

Kolumbia Brytyjska za przykładem Alberty i Ontario i 12 maja wstrzymała stosowanie szczepionki AstraZeneca-Oxford COVID-19.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.