Stop polskojęzycznym wrogom Polski i Polaków

Opublikowano: 13.04.2023 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 3171

Kolejne rządy, politycy, media okłamują nas od dziesięcioleci, a ludzie ciągle jeszcze pytają z niedowierzaniem: „A dlaczego mieliby nas okłamywać?” Ano, dlatego…

Zgraja obrzydliwie bogatych degeneratów pragnie rządzić światem. Ubzdurało się im w chorych głowach, że Ziemia jest ich własnością i zagraża jej zwiększająca się liczba ludności, i jedynie drastyczne „zmniejszenie” owej liczby może ją uratować! Chore pomysły wdrażają przez: korupcję, kłamstwa, straszenie, szczepionki, zatrutą żywność, zdegradowaną służbę zdrowia, promocję homoseksualizmu i aborcji oraz celowe wywoływanie wojen. Nieograniczone zasoby finansowe pozwalają im realizować tę nazistowską „terapię Ziemi” bez problemu, jak i wprowadzanie na świecie każdego bezeceństwa. Przez kasę także te dranie mają we władaniu media, a przez fałszowanie wyborów – „swoich ludzi” w rządach, sądach, w głównych instytucjach i organizacjach.

W samym sercu Warszawy, przy ul. Emilii Plater (niedaleko Pałacu Kultury) w wieżowcu hotelu „Inter Continental”, mieści się klub „Rotary International”. Napis na dole szyldu głosi: „Spotykamy się w czwartki o godz. 18:00”. Schodzą się i knują tam przeciw Polakom, pachołki uzurpatorskich, zagranicznych „właścicieli” Polski i Polaków! Wiadomo, gdzie oni mają wyniki naszych „wyborów” i naszych „wybrańców”!

Amerykański mason wysokiej rangi, twórca planu trzech wojen światowych (w rozpętanie pierwszej dał duży wkład) – Albert Pike, około 200 lat temu, powiedział: „Zawsze, gdy lud potrzebuje bohatera, MY powinniśmy go im dostarczyć”.

Lud zaś jeszcze dziś wierzy, że głosuje na swego najlepszego kandydata! A ten, notorycznie okazuje się jednym z kilku podstawionych „piesków”, na takiej samej jak pozostali „zagranicznej smyczy” – udającym tylko „lepszą alternatywę”, czy tam „dobrą zmianę”, itd. Lud myśli także, że Sejm uchwala ustawy, a realnie jest zupełnie inaczej! Sejm i polityka to szopka dla szarych mas. Jak kukiełki w teatrze „ścierają się” tam ze sobą niby różne partie, żeby ludzie myśleli, że o ich byt toczy się jakaś „walka”! Prezydent też — wcześniej „szkolony” na faszystowskim „uniwersytecie” (lub w banku), oraz ubezwłasnowolniony „grantami” czy umowami, zostaje popychadłem globalistów. „Właściwe” korzenie, zagraniczna „szkoła” i jest bardzo „gotowy kandydat” do szkodzenia krajowi!

Wybory są farsą utwierdzającą „suwerena” w przekonaniu, że to on decyduje o losie swoim i kraju! Rządzący (się) w Polsce mocno sprawy wyborów pilnują i nie ma znaczenia, z której opcji pacynkę wybierze „suweren”, bo każda z nich jest uległym lokajem, gorliwie później pomagającym w dalszej destrukcji ojczyzny! W Polsce rządzą (się) jej wrogowie — Chazarzy — rak, który niszczy Polskę od lat! Efekty gołym okiem widać! Polska jest przejęta, rozkradziona, podległa! Niemal wszędzie „zawieszono kłódki” oraz napisy „zamknięte”, „sprzedane” albo „nie dla Polaków”! Staliśmy się krajem upadłym i niewolniczym, choć biorąc pod uwagę nasze bogactwa naturalne, moglibyśmy być w czołówce najbogatszych krajów! O te złoża bogactw naturalnych chodzi „korzennym chciwcom”!

Około 200 metrów od wspomnianego hotelu, w wieżowcu zarządzanym przez Warszawskie Centrum Finansowe, ma swoje biuro Grupa Consultingowa Rothschild Polska, Sp. z o.o. Jest to w praktyce Centralny Ośrodek Zarządzania Ziemiami Polskimi – „światowy sejm” dla Polski! Tutaj przychodzą z zagranicy i są zatwierdzane „gotowce” szkodliwych ustaw, i to tu palące sprawy rozwiązać powinni „suwereni”! Pod okrąglakiem na Wiejskiej mogą sobie krzyczeć do bólu – „ŚWO!”, czy co tam. Liderzy (zadaniowcy) wzywają ich pod Sejm po to, by się wykrzyczeli, bo wiedzą (a może nawet nie?), że antypolski, wrogi Polakom pseudo-Sejm tylko potulnie „przepycha i przyklepuje” „ustawy” Rothschildów, lub za ich pozwoleniem — nie „przyklepuje”! Jesteśmy okłamywani od lat i ma to coraz tragiczniejsze dla nas konsekwencje.

Straszono nas i kłamano o „pandemii COVID-19” (której to choroby śmiertelność pokrywa się z pospolitą grypą), a ludzie umierali i nadal umierają masowo od „strzałów” eksperymentalnego preparatu broni biologicznej, porażającego ludzi ciężkimi powikłaniami i zgonami. To „szczepionkowa” chemia zabija – a nie COVID-19! COVID-19 jest medialną grypą, ale przede wszystkim orężem do bezkarnego zabijania! „COVID-19!” – mówią ludziom „lekarze” i wg nich zbrodnia przestaje być zbrodnią. Każda śmierć jest usprawiedliwiona, a nawet rozgrzeszona!

Wyłączono „pandemię i COVID-19”, gdy tylko udało się sprowokować nową wojnę! Tam teraz masowo nagania się ludzi i kładzie trupem, kłamiąc o sednie tego konfliktu. Epidemia zaś w tym czasie magicznie znikła! „Wielka pandemia”, a wystarczył jeden „pstryk” o północy, by ją wyłączyć?! Czy nie dowód to, że jej wcale nie było?!

Światowi psychopaci mają jeszcze wiele pomysłów, oraz gotowych trujących „antidotum”. Przykładem „jodek potasu” przeciwko rzekomemu atakowi nuklearnemu, którym już nas próbowali „uraczyć”. Ten „jodek” jest kolejną chemią niebezpieczną dla zdrowia. „Tabletka — szczepionka”, przy użyciu kłamstwa o niebo łatwiejsza do wmuszenia. Następne są w kolejce kłamstwa odnośnie klimatu, tutaj to dopiero jest szerokie pole do popisu dla globalnej ściemy! Końca tego kłamliwego obłędu nie widać i nie ustaje zabijanie ludzi w imię „bohaterskiego ratowania Ziemi”, a w praktyce dla ustanowienia terrorystycznego prawa całkowicie odbierającego ludziom wolność, przez wprowadzenie totalnej, cyfrowej kontroli nad absolutnie wszystkim!

Globaliści swych terrorystycznych planów nie kryją i te nazistowskie „wizje”, jak „Agenda 2030” czy „Wielki Reset”, udostępniają w internecie! Niemiła to lektura, ale należy się z nią zapoznać! Ludzkość woli jednak, bez wysiłku sprawdzania, wierzyć w kłamstwa rozpowszechniane przez szalonych bogaczy m.in. ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w Davos, a prawdy albo nie chce zauważyć, albo ją nazywa „spiskową teorią”. Tylko co to za „spiskowe teorie”, które w rzeczywistości coraz boleśniej nas dotykają i wywracają nam życie do góry nogami?

Sprawdź wszystko samodzielnie i pomyśl, czy udział w wyborach ma sens. Jeśli możesz, skopiuj mój tekst lub wydrukuj i podaj dalej.

Autorstwo: Anonimowa Autorka Artykułu
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. radical3dom 13.04.2023 10:39

    Podpisz petycję skladającą na barki NWO winę za cierpienia ludzi:

    https://www.petycjeonline.com/nie_dla_rzdow_globalistow_i_nowego_porzdku_wiata

  2. Szwęda 13.04.2023 17:13

    Ile kto może i jeśli może to pozostaje nam czerpać radość z każdego dnia i cieszyć się miłować najbliższych. Wierzący w Boga niech pogłębiają swoją wiarę, modlą się itd…

  3. pikpok 13.04.2023 18:56

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.