Sto lat Kissingera

Opublikowano: 29.05.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 887

Często widzowie pytają o stan zdrowia Joe Bidena, sugerując, że ma on zbyt dużo lat na sprawowanie takiej funkcji. Niejako w kontrze do takiej tezy, Mateusz Piskorski i Tomasz Jankowski opowiadają o karierze człowieka, którego imię i nazwisko znane jest doskonale, a który skończył właśnie sto lat. I ma naprawdę dużo ciekawego do powiedzenia, także w kontekście wojny na Ukrainie.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 29.05.2023 11:38

    Henry Kissinger, a wlasciwie Heinz A. Kissinger to jeden z najwiekszych zbrodniarzy swiata, porownac go mozna do Hitlera, Stalina,i im podobnych.
    Zajmie swoje miejsce na lawie oskarzonych w procesie Norymberga 2.0 jako jeden z glownych oskarzonych. Jak dozyje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.