Statua Matki Boskiej zapłakała krwawymi łzami

Opublikowano: 20.08.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 736

Niezwykłe wydarzenie miało miejsce w mieście San Jose de Methane w północno-zachodniej argentyńskiej prowincji Salta. Setki ludzi przybywają tutaj, aby zobaczyć cud, w postaci posągu Matki Boskiej płaczącego krwawymi łzami.

Wysokość posągu wynosi zaledwie 50 cm. Oficjalna nazwa tego dzieła sztuki to “Dziewica Mistycznej Róży”. Wcześniej nigdy nie obserwowano żadnych anomalii związanych z tą statuą. Tym razem jednak doszło do zjawiska tak dziwacznego, że zostało obwołane cudem!

Sprawą Madonny płaczącej krwawymi łzami zainteresował się już Kościół katolicki. Poinformowano, że na miejsce zdarzenia zostanie wysłana specjalna ​​komisja, która określi, czy wydarzenie to jest boskim cudem.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Łukasz Enki 20.08.2018 20:31

  Jak dla mbie. Została wysmarowana farbą.

 2. Fenix 21.08.2018 08:54

  Nawet nie farba, może krwią z menstruacji wymazana, ciekawe jakie DNA sprawczyni ? Cudaków cudownie .
  Cud to uzdrowić kalekę po utracie rąk albo nóg , odtwarzane są ręce lub nogi, to służy ludziom.
  Widzieć ,wiedzieć i tworzyć cud uzdrowienia,wyleczeniem chorych i kalekich ludzi.

 3. Fenix 21.08.2018 09:58

  Ludzie w siebie wiara! Nie wiara w figury.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.