Starszy mężczyzna pobity za niesienie świątecznych prezentów

Opublikowano: 18.11.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2008

Jak donosi gazeta “Le Parisien” 60-letni mężczyzna został pobity w Paryżu, co wygląda na przestępstwo na tle religijnym.

Mężczyzna poszedł zrobić na zakupy na święta Bożego Narodzenia. Ze sklepu wyszedł niosąc prezent zapakowany w świąteczny papier.

Gdy opuścił metro Alesia (XIV dzielnica) i szedł do Avenue du Maine (XIV dzielnica), nagle podszedł do niego nieznajomy, potrącił go i uderzył, zrzucając okulary na ziemię. Następnie napastnik uciekł krzycząc: “Oto, co robimy niewiernym!”.

Starszy mężczyzna, zszokowany, udał się na Avenue du Maine w kierunku posterunku policji w XIV dzielnicy, aby złożyć skargę.

Policja natychmiast rozpoczęła dochodzenie w sprawie opisanej jako “przemoc z powodów religijnych”.

Na podstawie: LeParisien.fr
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. wloczykij 18.11.2018 13:35

  On go tylko poczył w ramach ekumenizmu czym będzie multikulturalna francja.

 2. Murphy 19.11.2018 15:06

  Ciekawe czy by go ruszył jak by wiedział, że gość ma ubranie ze świńskiej skóry?

 3. MasaKalambura 19.11.2018 16:22

  Świni tylko jeść nie można.
  Nie wolno też nią być…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.