Starożytny zderzacz cząsteczek atomowych

Opublikowano: 22.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 363

Badania przeprowadzone przez nieżyjącego już fizyka Johna Burke’a odkryły, że kamienne kręgi są celowo umieszczane i ustawiane w taki sposób, aby skupiały prądy elektromagnetyczne tak, aby przepływały w zaplanowanym kierunku przy użyciu identycznej zasady, jak we współczesnych zderzaczach cząstek atomowych. Ma to głęboki wpływ na organizm ludzki, zwłaszcza na rozpuszczone żelazo, które przepływa w naczyniach krwionośnych, nie wspominając o milionach cząstek magnetytu, które unoszą się wewnątrz ludzkiej czaszki i szyszynce, która sama w sobie jest bardzo wrażliwa na pola geomagnetyczne. To w takim środowisku natężenie pola magnetycznego jest zmniejszone i ludzie doświadczają dziwnych i paranormalnych stanów psychicznych i szamańskich.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.