Starożytne petroglify z humanoidami

Opublikowano: 15.05.2018 | Kategorie: Audycje

Starożytne petroglify z humanoidami

Liczba wyświetleń: 260

Czy to możliwe, że kosmici zostali uwiecznieni na starożytnych petroglifach? Na całym świecie znajdujemy intrygujące petroglify przedstawiające humanoidalne istoty o dziwnym wyglądzie – na wielu z nich wyglądają tak jakby miały na sobie skafandry astronautów, hełmy czy kombinezony, zaś na innych tak jakby posiadały nieziemską budowę ciała. Spoglądając na te niezwykłe obrazy warto zastanowić się nad tym, czy rysunki były jedynie efektem wybujałej wyobraźni naszych przodków, czy też może próbą odwzorowania tego, co widzieli na własne oczy. Czy to możliwe, że kosmici dawno temu odwiedzili naszą planetę? A może odwiedzają nas aż do dziś? W celu uzyskania odpowiedzi zachęcam do oglądania.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o