Starożytna globalna cywilizacja

Opublikowano: 07.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 478

Kim byli bogowie i jaki był ich cel? Wspólne motywy, niezwykle podobne historie pojawienia się tajemniczych i bardzo mądrych przybyszów, którzy stworzyli ludzkość i ziemię występują w podobnych wizjach w niemal każdej mitologii czy dawnych wierzeniach najbardziej zaawansowanych i rozwiniętych cywilizacji starożytności. Bogowie w różnych postaciach pojawiali się wszędzie tam, gdzie istniał bądź powstawał silny ośrodek cywilizacyjny. O tym, że na ziemi w dawnych latach wydarzyło się coś co wpłynęło na globalny rozwój ludzkości, co może wykraczać poza współczesne rozumienie otaczającego nas świata, mówi się od dłuższego czasu. O wielkich podobieństwach nie tylko na gruncie wierzeń, ale także na płaszczyźnie architektury możemy przekonać się dosłownie na własne oczy.

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.