Stan wyjątkowy z powodu małpiej ospy

Opublikowano: 03.08.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1456

Gubernator Nowego Jorku Katie Hokul ogłosiła stan wyjątkowy z powodu wybuchu ospy małpiej. O podjętej decyzji informuje administracja państwowa.

Hokul powiedziała, że ​​po przeanalizowaniu najnowszych danych dotyczących wybuchu małpiej ospy w stanie, jest zmuszona ogłosić stan wyjątkowy w celu wzmocnienia wysiłków na rzecz zwalczania wirusa. Dodatkowo zauważyła, że jeden na cztery przypadki infekcji występuje u mieszkańca stanu Nowy Jork. Zadeklarowała, że jej zespół działa przez całą dobę, aby zapewnić więcej szczepionek, rozszerzyć testy i odpowiedzialnie edukować opinię publiczną.

Według amerykańskich Federalnych Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) na dzień 29 lipca w stanie Nowy Jork zarejestrowano 1345 przypadków infekcji. Na drugim miejscu pod względem zachorowalności był stan Kalifornia, w którym zachorowało już 799 osób.

Śladami Nowego Jorku poszły Kalifornia i Illinois, które również ogłosiły stan wyjątkowy z powodu małpiej ospy.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Obserwujemy nakręcanie nowej histerii medialnej, która może rozlać się na cały świat i dołączyć jesienią do COVID-19. Ciekawe, ile osób znów wpadnie w panikę i będzie żyć statystykami uleczalnej choroby?

20

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. pajdzinsky 03.08.2022 12:56

  No na razie to się jeszcze bawią.
  Jesienią przebije się wirus Marburg – gorączka krwotoczna, zatory żylne, wylewy, udary etc. Oczywiście, żadnego wirusa nie będzie, elyty nie zrobią czegoś, co by im realnie groziło. To będzie przykrywka wysypu NOPów po szczypawkach, jakoś trzeba będzie ukryć całkowitą porażkę i taką ilość śmierci.
  Niestety, przy takich ilościach reakcji niepożądanych (lub pożądanych przez niektórych), zaszczepieni mogą mieć takie objawy, jakby wynikające z gorączki krwotocznej. Ale to nie będzie wirus.
  Zresztą już w lipcu w Hiszpanii pojawiła się ‘gorączka’ i ‘wirus marburg’, sprawdźcie wiadomości sprzed kilkunastu dni. Kilkanaście osób ‘zakażonych’, śmiertelność wysoka. Sprawdzajcie i bądźcie czujni, bo takich kwiatków będzie więcej.

  Zaczyna się końcowy etap zniewolenia – idzie głód i zimno, będzie śmierć i bałagan. Kolejne 2-3 lata będą widowiskowe;)
  Tylko w jeden sposób można się przygotować, oprócz zapasów + źródła ciepła i energii – TYLKO SPOKÓJ WEWNĄTRZ.

 2. agama 03.08.2022 13:10

  tym razem to głównie tęczowa zaraza, więc dlaczego narzucana jest wszystkim? Pretekst do zamordyzmu, a nie troska o ludzi

 3. pikpok 03.08.2022 18:24
 4. pajdzinsky 04.08.2022 09:15

  @agama
  Tym razem! Jeśli ludzie to łykną, mimo, że chorują głównie homoseksualiści, tzn. że już wszystko będzie można nam wbić do głowy.. Wtedy zacznie się nowy wirus, nowy głód i nowy porządek globalistów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.