Sprzedamy domeny jupi-tupi.pl i jupitupi.pl

Opublikowano: 20.11.2021 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1137

Nasz portal nie potrzebuje już domen jupi-tupi.pl i jupitupi.pl, ponieważ nasza inicjatywa dla dzieci i młodzieży zmieniła profil i nazwę na juniorfilm.pl. Dlatego obie domeny (adresy) internetowe są na sprzedaż.

Obie domeny zostały opłacone na 5 lat do przodu, czyli każda z nich jest realnie warta ok. 250 zł. Sprzedamy je z drobnym zyskiem – po 300 zł za jedną lub 590 zł za obie.

Nazwa „Jupi-Tupi” jest melodyjna, łatwa do zapamiętania i ma duży potencjał (nadaje się do każdej działalności zawodowej i hobbistycznej). Linki do „Jupi-Tupi” na stronach internetowych liczą się w tysiącach, nazwa ma już swoją markę, co dodaje jej dodatkowych zalet.

Chcemy uniknąć przejęcia domen przez spekulantów handlujących domenami, oraz odzyskać zainwestowane w nie środki. Pieniądze zasilą zbiórkę na opłatę za serwer na rok 2022 (691,20 zł – możesz wesprzeć zbiórkę również darowizną).

Jeśli chcesz kupić jedną z domen lub obie – wspierając równocześnie nasz portal – skontaktuj się z nami:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 2 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szurnięty Mędrzec 21.11.2021 00:10

    Za tanio sprzedajecie, zdecydowanie za tanio

  2. Admin WM 21.11.2021 08:07

    Nie jestem pazerny. Chcę odzyskać zainwestowane środki. Wysoka cena może odstraszyć chętnych, a przystępna może zachęcić kogoś z czytelników WM do kontynuowania „Jupi-Tupi” w dawnej formule, albo zupełnie innego, lepszego projektu. Alternatywą jest wygaśnięcie domen za 5 lat i przejęcie ich prawie za darmo przez domenowych spekulantów, którzy wycenią je potem na od 1000 do 5000 zł. I to pojedynczo a nie w pakiecie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.