Sprzedali Ukrainę Putinowi?

Opublikowano: 19.06.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 755

Będzie podział Ukrainy? Co z KPO i kamieniami milowymi? Macron zmusi Zełeńskiego do negocjacji?

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 20.06.2022 05:52

    Ukraina to dziwny twor wielonarodowy, zbudowany z nieswoich ziem skolcony ze wszystkimi sasiadami. Podzial Ukrainy wyjdzie im na dobre. Wyrzucenie nazistow z tego kraju to koniecznosc. Bez tego bedzie to kraj konfliktow w ciaglym stanie wojny domowej. Zelenski bedzie musial odejsc lub zginie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.