Sprzedają produkty „satanistycznej dumy” i LGBTQ dla dzieci

Opublikowano: 24.05.2023 | Kategorie: Gospodarka, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3099

Target stała się kolejną firmą, która wkrótce stanie przed powszechnym bojkotem ze strony Amerykanów, którzy mają dość korporacji narzucających lewackie ideologie.

Firma ta sprzedaje zaprojektowane przez satanistę produkty dla dzieci podkreślające seksualną „dumę” i zawierające okultystyczne obrazy. Aktywistka z Wisconsin, Scarlett Johnson, zwróciła uwagę na produkty marki Target od projektanta o nazwisku Abprallen, z których część zawiera satanistyczne treści.

Przedmioty obejmują małą torbę z napisami „Przynależymy wszędzie”, „Too Queer for Here” oraz bluzę „Leczmy transfobię a nie ludzi trans”, wszystkie wymienione jako „Pride Adult Clothing”.

Jednak to koszulka „Szatan szanuje zaimki” przyciągnęła najwięcej uwagi. Opis przy produkcie wskazuje na osoby LGBTQ+, które „jak się często określa, są produktem Szatana lub sprzeciwiają się woli Bożej”, jednakże są one akceptowane przez Kościół Szatana i świątynię satanistyczną.

„Sataniści tak naprawdę nie wierzą w Szatana, jest on jedynie używany jako symbol pasji, dumy i wolności. Znaczy dla ciebie to, co chcesz. Więc dla mnie Szatan jest nadzieją, współczuciem, równością i miłością” – czytamy w opisie, gdzie dodano „Więc oczywiście Szatan szanuje odpowiednie zwroty. Kocha wszystkich LGBT+”.

Inne produkty przedstawiają szkielety ubrane w elementy LGBT i transpłciowe kolory, elementy „kultu gejowskiego” i piny z napisem „Wiedźmy trans popierają aborcję”.

Źródło zagraniczne: Summit.News
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.