Sprowadzają „błoto” zamiast węgla!

Opublikowano: 05.11.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1872

Wczoraj, 4 listopada roku 2022, odbyły się duże protesty górników przed siedzibą PGE.

Przemowy były trafne i niezwykle mocne. Oberwało się przede wszystkim Mateuszowi „Pinokio” Morawieckiemu oraz Jarosławowi Kaczyńskiemu. Konkluzja była jedna, a mianowicie padły słowa o rozliczeniu, wymierzeniu sprawiedliwości, a także słowa wzywające do opamiętania się polityków PiS, aby ci zaprzestali tej „antypolskiej” polityki, jaka obecnie jest realizowana.

Coraz głośniejszy staje się temat węgla, jaki rząd PiS-u w ostatnim czasie rozpoczął sprowadzać z zagranicy z „wszelkich możliwych źródeł”. Okazuje się, że znaczna część ze sprowadzonego surowca nie nadaje się do opału, a stanowi jedynie jakieś „węglowe błoto”. W tej sprawie pojawiły się liczne artykuły, publikacje, reportaże, a także wypowiedzi właścicieli składów węglowych i ostatecznych odbiorców, czyli polskich rodzin.

Skala zjawiska jest tak duża, że nie można tego ignorować, lub nazywać „teorią spiskową”, ponieważ to się dzieje. Dramatyczne w tym wszystkim jest to, że Polska dosłownie „leży” na węglu, ale zamiast wydobywać go więcej, politycy PiS, pod dyktando Unii Europejskiej, zamykają kolejne kopalnie.

Oto co w 2015 roku premier Beata Szydło z PiS-u mówiła pod kopalnią Makoszowy.

A co PiS robi?

Tego co obecnie dzieje, nie można wytłumaczyć w racjonalny sposób, no chyba, że stwierdzimy, iż mamy z jawną i świadomą zdradą stanu. W zasadzie trudno to komentować, ponieważ wydawało się, że Platforma Obywatelska osiągnęła pewne szczyty zdrady Rzeczpospolitej, ale w chwili obecnej PiS „bije na głowę” nawet Platformę Obywatelską.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 05.11.2022 18:03

    oni nie przestaną bo realizują plan globalistów. Ich boją się bardziej niż zwykłych ludzi…

  2. Adalb 06.11.2022 06:44

    replikant3d 05.11.2022 18:03

    oni nie przestaną bo realizują plan globalistów. Ich boją się bardziej niż zwykłych ludzi…

    To oczywiste, ale ludzi kupują nowymi “tarczamy”, “dopłatamy” itd. itp. bzdetami , a że ludzie marzną bo ich nie stać na kupno dobrego polskiego węgla to “ich” mało obchodzi . Bo jak mawiał “klasyk” w knajpie Sowa & Co – ” bendom zapierda*** za miske ryzu bo są tak głupi”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.