Sprawa ustawy 447 już wkrótce w sejmie

Opublikowano: 01.03.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3868

Ponieważ Stowarzyszenie Marsz Niepodległości od początku pomagało w kampanii #Stop447 pragnę Państwa poinformować, że przedwczoraj Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #Stop447 otrzymał od Kancelarii Sejmu długo oczekiwany list, który podsumowuje rok wzmożonych wysiłków związanych z oddolnymi działaniami naszego środowiska.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek po przeliczeniu podpisów zbieranych pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą #Stop447 przekazała społeczny projekt ustawodawczy do pierwszego czytania. Potwierdziła tym samym, że wśród złożonych 21 stycznia 200 000 podpisów podpisów znajdowało się minimum 100 000 ważnych. Przypomnę tylko, że zgodnie z ustawą regulującą obywatelską inicjatywę ustawodawczą musieliśmy je zebrać w ciągu 3 miesięcy. Co to oznacza dla Państwa, całego naszego zespołu i przede wszystkim dla sprawy, o którą walczymy już od prawie roku na ulicach polskich miast?

Zgodnie z ustawą Konwent Seniorów musi teraz podczas jednego z najbliższych posiedzeń Sejmu rozpocząć procedowanie obywatelskiego projektu ustawy #Stop447. Najprawdopodobniej pierwsze czytanie połączone z głosowaniem, które może nas uchronić przed chciwością niektórych środowisk żydowskich, odbędzie się 25-26 marca lub 15-16 kwietnia 2020 roku. Zatem wszystko w naszych rękach. Musimy działać i przygotować się do pierwszego czytania. Z ramienia Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej będę recenzentem projektu ustawy. W Państwa imieniu stanę przed politykami na mównicy sejmowej. Będzie to dla mnie wielki zaszczyt, ale również jedna z największych prób w mojej służbie dla naszej Ojczyzny. Proszę pomóc mi w tym ważnym dla Polski momencie!

Dla całego Zespołu, którym kieruję oznacza to kolejny wzmożony okres pracy, która bez modlitwy nie przyniesie oczekiwanych owoców, dlatego Państwa do niej również zachęcamy. Łaska buduje jednak na naturze, dlatego muszę jako osoba odpowiedzialna prosić również o Państwa wkład poprzez wsparcie finansowe i dalsze informowanie przyjaciół i znajomych o zagrożeniu ze strony organizacji żydowskich. Nakłady na kampanię #Stop447 nigdy się nie zwróciły, jest to zatem kosztowna inwestycja w obronę Polski, do której zmusiła nas sytuacja społeczno-polityczna. Tymczasem przed nami działania mające na celu wywieranie nacisku na Posłów Sejmu RP i uświadomienie im, że w tej sprawie musimy stanąć wszyscy razem ponad podziałami partyjnymi. Udowodniliśmy Państwu, że jesteśmy odważni, roztropni i skuteczni w prowadzeniu kampanii społecznych. Nasi działacze dzięki Państwa wsparciu pokazali milionom Polaków, że sprawa związana z próbą kradzieży naszego majątku narodowego jest realnym zagrożeniem. Wcześniej było to skutecznie ukrywane. Dlatego proszę Państwa o dalsze zaufanie i wsparcie finansowe. Musimy przygotować się na działania promocyjne, które przeprowadzimy tuż przed i po głosowaniu sprawie naszego projektu w Sejmie. To przybliży nas w kierunku naszego bezpieczeństwa finansowego.

Autorstwo: Robert Bąkiewicz (Stowarzyszenie Marsz Niepodległości)
Źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Szwęda 01.03.2020 17:34

  Ta rzekomo humorystyczna grafika pewnie przedstawia sprawę tak jak będzie wyglądała w rzeczywistości. I za jakiś czas milionom Polaków bynajmniej nie będzie do smiechu.

 2. radical3dom 02.03.2020 08:23

  Niestety walka będzie musiała trwać, kiedy ustawa przejdzie środowiska żydowskie nadal będą naciskały i robiły co mogły aby choć trochę uszczknąć z naszej energii i bogactwa narodowego. Dlatego walka będzie trwała dopóki wspomniane żydowskie organizacje będą istniały i dopóki myśl żydowska mająca dogmat wyższości żydów nad gojami u swej podstawy. Na szczęście dobry Bóg zsyła nam anioły na pomoc, niestety jednak zanim cała społeczność nie dojrzy zagrożenia ich wysiłki będą miały mały wpływ na rzeczywistość Naszego Narodu. takim aniołem np. Bąkiewicz i inni którzy odczarowują zakłamanie NWO.

 3. Waldo 02.03.2020 21:46

  Ktoś musi się w końcu postawić. Ktoś musi być pierwszy. Może po prostu wypadło na Polskę?

 4. Czejna 02.03.2020 23:19

  Hasbara czuwa i zagrzewa do boju hihi.
  Patrz post wyzej niejakiego Alexan.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.