Spotkanie z astrologią. Pomyłka Melanchtona

Opublikowano: 10.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 270

Mieszkańcy Raciborowic dowiedzieli się z lokalnego radio, że Józek Sznurek, znany uczony i wynalazca, jest przeciwnikiem stawiania horoskopów i wszelkiej astrologii. Ostatnimi czasy to wszyscy się boją wszystkiego, a do tego przyłożył swoją groźną rękę demon pandemiczo-szczepionkowy. Ludzie żyją w lęku i jedyną nadzieją dla nich są pełne złudzeń horoskopy, jednak Józek Sznurek się temu w przebiegły sposób sprzeciwił.

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródło: YouTube.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.