Społeczne mechanizmy Wielkiego Resetu

Opublikowano: 13.10.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1619

Już dziś, we „wiodących państwach”, takich jak Australia, Chiny, Kanada, Francja, czy USA, obywatelowi, poza oddychaniem nie wolno nic. Na wszystko pozostałe musi mieć paszport, przepustkę, zaświadczenie, lub zezwolenie. Wdrażanie wielkiego wyzerowania posuwa się zgodnie z planem do przodu, bez przeszkód i oporów.

Oprócz gigantycznego programu globalnej inokulacji, serwującej obywatelom toksyczne zastrzyki, powodujące obok śmierci i chorób, także genetyczną modyfikację ich DNA, oprawcy pozujący na „władze” poszczególnych państw, fundują poddanym załamanie się systemu dostaw, oraz kryzys energetyczny.

Już dziś, we „wiodących państwach”, takich jak Australia, Chiny, Kanada, Francja, czy USA, obywatelowi, poza oddychaniem nie wolno nic. Na wszystko pozostałe musi mieć paszport, przepustkę, zaświadczenie, lub zezwolenie.

Taki poziom zniewolenia i terroru nie ma odpowiednika w całej historii Ludzkości. A pomimo to, nie spotyka się on prawie w ogóle z oporem społecznym.

Tego fenomenu nie można wytłumaczyć li tylko bezdenną głupotą dwunożnych istot, ani ich zastraszeniem, gdyż w tym drugim przypadku musiałby one zdawać sobie sprawę z sytuacji, w jakiej im przyszło egzystować, co nawet podświadomie powodowałoby ich spontaniczną reakcję w formie poszukiwania wyjścia z opresji, gdy tymczasem oprawcy nie muszą stosować żadnego przymusu, czy nawet monitoringu, w celu wyegzekwowania posłuszeństwa.

Fundamentalną przyczyną tego fenomenu jest powszechna akceptacja zła. Na przestrzeni całych dekad, jeśli nie wieków, ludzie oswoili się z władzą szatana. Nie przeszkadza im, że „politycy” to łajdacy i oszuści. Pomimo to wybierani są na przemian co drugą kadencję, po odegraniu „opozycji”, na kolejną turę łajdactw i zbrodni.

Nie oburza nikogo profesjonalne zakłamanie medialnych propagandzistów. Nie przeszkadzają i nie obchodzą nikogo, zbrodnicze wojny rozpętywane przez ich demokratycznie wybranych władców.

Normą społeczna jest dziś złodziejstwo, aborcja, zboczenie i wynaturzenie. Przewrotni „duszpasterze” tłumaczą od lat, że to zwie się „tolerancją”.

Wymieniać zło powszechne można by długo, mi chodzi jednak jedynie o pokazanie społecznego łańcucha przyczynowo-skutkowego, który to doprowadził do pełnej akceptacji, a nawet identyfikacji poszczególnych osobników, w swej społecznej masie, z panoszącym się złem.

Tylko osobnicy całkowicie zdeprawowani pozostają bierni w obliczu tak wielkiego bestialstwa i bezprawia. I o ironio! Nie przeszkadza im to, że jest ono wymierzone w nich samych. Postrzegają je jako swojską normę.

A ponieważ, przynajmniej w naszym „zachodnim” świecie przygniatająca większość obywateli osiągnęła tak wielki stopień degrengolady, to jedynie bezpośrednia interwencja Boga będzie w stanie odwrócić ten trend. No ale wtedy większość naszych współobywateli pomaszeruje prosto do piekła.

Autorstwo: dr nowopolski
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 20, średnia ocena: 4,45 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
galacticjoel
Użytkownik
galacticjoel

[Benjamin Fulford] Pierwsze strzały III wojny światowej padły na granicy polsko-białoruskiej podczas gdy zaczyna się załamanie UE

https://meditation539.com/2021/10/14/benjamin-fulford-pierwsze-strzaly-iii-wojny-swiatowej-padly-na-granicy-polsko-bialoruskiej-podczas-gdy-zaczyna-sie-zalamanie-ue/

Punkt Zero
Użytkownik

Błagam, czy naprawdę jedyne co nas pociesza to, że “źli” pójdą do piekła?
Nie ma żadnego piekła to tylko program w Waszych głowach.
Jak ludzie nie pojmą, że oni sami tworzą rzeczywistość to faktycznie może być jakaś wojna czy inne bagno, ale z bagna może wyciągnąć nas tylko wolna świadomość! Wolna od piekieł, symbolicznych matactw, wciskanych słów o apokalipsie w usta Jezusa, Wołyni i innych starych, nie mających dziś znaczenie historyjek… Nie ma znaczenie żadna ojczyzna, żadna ważna dla naszego ego treść gdy zrozumiemy, że to my to wszystko tworzymy, my jesteśmy świadomością, cząstką tego co nazywamy Bogiem.

radstep
Użytkownik
radstep

Wszystko co napisane na górze to prawda.
Szatan podjął trud aby zniszczyć dzieło Boże, czyli człowieka, jego własnymi rękami. Dlatego tyle wojen, krzywd, śmierci i cierpienia…
Cała pseudoświta, która stoi na czele marszu ku końcowi, to właśnie wyznawcy upadłych aniołów. Oślepieni złudną władzą jaką dostali w zamian za posłuszeństwo niszczą swych braci i siostry w imię wyimaginowanych “wyższych celów”.
Koniec jest blisko. Maryja już od 200 lat przestrzega nas w swych objawieniach, a ludzie, tak jak Pan Punkt Zero, nie są w stanie zrozumieć jak ten świat działa i dali się omamić pseudoteoriom i postępowym bzdurom.
Życie, jakie tu prowadzimy to taki test, sprawdzenie, bo dopiero po śmierci mamy szansę na otrzymanie tego co ma prawdziwą wartość. Ale to będzie dane tylko niektórym.
Piekło będzie karą dla wszystkich tych, którzy nie zdadzą tego jakże prostego egzaminu.
Dekalog, Wiara, Miłość…

Punkt Zero
Użytkownik

#redstep
Najlepszą metodą straszenia jest kara i koniec ludzkości. Nie neguje Twojej wiary, dobrze, że dążysz do bycia bliższym Bogu, do bycia lepszym itd. To jest niestety taka sama siła jak słabość, bo jako ukochane dziecko Kogoś kto jest czystą miłością jak możesz się bać? Widzisz coś co powinno dawać nam siłę, pcha nas w strach przed wygraną Szatana. To jest dualność naszego umysłu właśnie. Skoro jest dobro, musi być też zło. To jest na każdym poziomie praktycznie, zawsze są jakieś lęki, tylko w mojej ocenie prawdziwa wiara to brak lęku, bo skoro to jakiś plan, a planista jest miłością, to widocznie jesteśmy za mało ufni aby dostrzec, że wszystko jest dobrze w całym stworzeniu.

Stary wilk polski
Użytkownik

@ Punkt Zero
Planista jest miłością. Wiara w niego chroni od lęku. Nie zapominajmy wszak o wolności, czyli wolnej woli. Bez niej nie byłoby dobra ani zła…

Punkt Zero
Użytkownik

#Stary wilku
Bez mózgu nie byłoby dobra i zła. To wymysł, punkt widzenia. Tak samo istnienie planisty, wolna wola a nawet lęk. To wszystko nasz sen, imaginacja.
Starając się sprzeciwić rzeczywistości robimy sobie krzywdę, nie dlatego że coś nam jest przeznaczone czy nie, ale dlatego że blokujemy przepływ energii i zapominamy żyć. Tak nas wkręca taka czy inna sytuacja na świecie los nasz i ludzkości, widmo wojny i brak pieniędzy, że zapominamy żyć. Nawet jeśli to koniec świata, walić to! Jesteśmy nieśmiertelni a to tylko iluzja, sen naszej świadomości. Nie zauważyłaś nigdy, że jak masz zły dzień to jest tak zły, że nie realny? Ile może się zdarzyć “złośliwości losu” pod rząd? To nie dlatego, żeby nas załamać tylko obudzić. Jak inaczej zorientować się, że to sen jeśli nie doprowadzając to do absurdu? 160 fala, 70 dawka przypominająca przecież to bzdura. Jak to zaakceptujemy, odpuścimy i zrozumiemy, że to tylko była gra to zaczniemy pisać do niej nowe reguły.

rici
Użytkownik
rici

Wiara w planista- boga nie chroni od leku, tylko napedza spirale strachu. No bo czy ten ksiadz odpuscil mi grzechy, a moze zapomnialem powiedziec jakiego, no i moge isc do piekla, albo tez za malo zdrowasiek za na wyklepia, to tez moge pojsc do piekla, lub moze za malo dalem ojcu grzybowi, i takie rozne dywagacje. A moze za to ze nie zabilem tego heretyka ktory ublizal mojemu panu-bogowi, przeciez mojeu panu tak jest milo jak kogos w jego imieniu zabije, a moze za to ze jak bilem poklony glowa o posadzke, to druga strona wystawialem na niego cztery litery, jak rzeczywiscie on jest wszedzie, to mogl sie obrazic o te cztery litery, itp. itp.