Spisek żarówkowy

Opublikowano: 14.12.2011 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Spisek żarówkowy

Liczba wyświetleń: 580

Planned obsolescence czyli planowane postarzanie produktów to celowe projektowanie produktów w taki sposób, by po krótkim czasie użytkowania nadawały się do wymiany na nowszy model.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Raptor 14.12.2011 11:20

  A niektórzy wciąż naiwnie uważają, że na planecie z 7 miliardami ludzi monopolistyczne spiski są niemożliwe 😉

 2. rych 14.12.2011 18:14

  Komentarz w 40:25 minucie filmu -> Genialny! (tylko w całym kontekście opisywanej sytuacji oczywiście)

 3. Velevit 14.12.2011 20:09

  Świetny film o ludzkiej pazerności i głupocie, i irracjonalności konsumpcjonistycznego modelu ekonomicznego. Materiały tego typu przypominają w brutalny sposób jak prymitywna jest nasza cywilizacja… Durnota i pasożytnictwo rządzą niepodzielnie, załamka 🙁

 4. essential 18.07.2013 18:17

  broken link 🙁 niedługo dojdzie do tego, że trzeba będzie ściągać cały internet na dysk.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.